zich op nog een onbekende wijze blesseerde. 4 Minuten later kreeg Ton Broeren de bal aangespeeld en schoot van plm. 25 meter in de kruising, 1-0. Kronenberg wilde nu wat terug doen maar werd niet echt gevaarlijk tot in de 43e min. Dit gevaar werd volgens de scheidsrechter door Toet Poels op onreglementaire wijze ingedamd. Strafschop. Bram Linskens stopte deze op goede wijze, de bal kwam via enkele tussenstations bij Paulo die Marcel Derks weg stuurde. Deze zag zijn le poging op de doelman stranden, maar omspeelde in zijn 2e poging de doelman en schoot binnen, 2-0. Tevens ruststand. In de 56e min. was het na een rustige 10 minuten Kronen berg wat gevaarlijk werd, maar Bram Linskens bracht red ding, wat hem wel op een blessure kwam te staan. Gelukkig stond Oostrum 5 doelman Wiel Kunzler te kijken die bereid was om in te vallen. Vervangend doelman Paul Janssen (Wiel was zich nog aan het omkleden) trapte uit en Marcel Derks sprintte iedereen eruit en plaatste de bal door de benen van de doelman in het doel, 3-0. Het verzet was ge broken. Het werd zelfs nog 4-0. Jurgen van Soest stuurde Edwin Broeren weg en deze schoof de bal langs de doelman, 4-0 dus. Oostrum had nog kansen genoeg om Kronenberg af te schieten, maar liet deze onbenut. Gerrit, Willem, Wiel en Bram wil ik nog bedanken voor de getoonde inzet. Volgende week komt 1t zevende van Sevenum op bezoek. Ook deze tegenstander is te verslaan, gezien de ranglijst, dus voor doelpunten moet U het 4e toch maar eens komen bekijken Mr. Ed. KRONENBERG Dl - OOSTRUM Dl: 2-8 Hallo allemaal, Dit is het eerste verslag van de D. We moesten tegen Kronenberg voetballen. Het werd 8-2 voor Oostrum. De goals werden gemaakt door: Bas K. 4, Rob D. 1, Paul C. 1 en Maikel B. 1. Mark Broeren heeft kennis gemaakt met een meisje. Eerst stond Maikel rechtshalf en Mark linkshalf. Mark wou met Maikel wisselen omdat Mark z'n meisje daar stond. Maikel had in de le helft een goal gemaakt (magni fiek). Ook Paul C. schoot er 1 in. Met een vrije trap 18

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 18