Voor de pauze had Oostrum al met 1 of 2 doelpunten voor moeten staan maar de kansen werden gemist. Na de rust was het beeld weer hetzelfde. Het vrij hard spelende Stormvogels had in de hele wedstrijd slechts 3 a 4 kansen. Sormvogels benutte er in de tweede helft een van en stond toen dus met 1-0 voor. De druk van Oostrum op het doel van Stormvogels nam nog meer toe maar het mocht niet baten. Het was en bleef 1-0 en de topper tussen de bovenste twee in de competitie werd door Oos trum verloren. Na de wedstrijd was er nog een bijeenkomst gepland, waar in de teleurstelling van de nederlaag, een vat bier en een koud buffet, goed verwerkt werd en het een gezellige "bende" werd. Voor a.s. zondag staan de laatste 17 minuten tegen T.O.P. op het programma. Oostrum staat dan met 1-0 voor. Er is dus een grote kans aanwezig om het le elftal weer te zien winnen. METERIK 5 - OOSTRUM 412-4 (6-1) We hebben lang moeten wachten maar nu is het dan einde lijk zover. Een verslag van het vierde elftal is nu een feit en dat er nog vele mogen volgen. Door het terugtrekken van een elftal uit de competitie kwam men tot een nieuwe verdeling en stonden er 18 spe lers ter beschikking van het vierde elftal. Door een golf van blessures hebben we nog nooit meer dan 13 fitte spelers gehad en zonder hulp van andere elftal len hadden we niet eens kunnen spelen. Afgelopen zondag gingen we op bezoek bij de ongeslagen koploper met 11 spelers (zonder keeper) en met een grens- rechter In de eerste helft werd het doel verdedigd door Ron Cornelissen, maar ondanks zijn inspanningen moest hij toch 6x vissen (waaronder 1 penalty)De meeste lezers zullen nu denken dat wij kansloos waren, maar dat is toch niet helemaal waar. Ook Oostrum had diverse goede kansen maar verder dan een goal van "sliding Coen" kwamen wij niet. De tweede helft gaf hetzelfde beeld als de eerste. Oost rum kreeg diverse kansen en Meterik benutte bijna al haar kansen ondanks een keeperswissel aan Oostrum zijde (i.v.m. de hoge ballen). 16

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 16