GELOVEN IN DEZE TIJD Eerste avond, 5 oktober 1989 Titel: Wie is eigenlijk God Hoe kennen wij Hem Wat is Zijn bedoeling met ons leven Inleider: Kanunnik W.A. van der Valk te Roermond Tweede avond, 12 oktober 1989 Titel: Wat is eigenlijk de Kerk Heeft zij een goddelijke opdracht Wat is haar opdracht naar de mensen van deze tijd Inleider: Kapelaan J. Verhees te Heerlen, gedelegeerde voor roepingenpastoraal/jongeren. Derde avond, 19 oktober 1989 Titel: Wat is vandaag een christelijke manier van leven Hoe maken wij deze levenswijze waar Inleider: Dr.A.Lemmens, conrector groot-seminarie Rolduc Deze drie avonden vormen één geheel. Vandaar dat het zeker van belang is aan alle drie de avonden deel te nemen. Tal van actuele vragen komen aan de orde tijdens deze drie avonden, o. a Hiernamaals, Gebed, Verantwoordelijkheid van de leek, Het gezag van de Bisschoppen, Verdeeldheid, Sacramenten, Godsdienstige opvoeding, Generatieconflic n, Idealisme, Roeping/celibaatE elijk, Echtschei ding, Samenwonen, Euthanasie, Zondebewustzijn, Sociale beinvloeding, Liefde en hoop. De avonden worde telkens gehouden in het Gemeensch ^shuis, steeds op donderdagavond om 20.00 uur De inleiding duurt van een half uur tot maximaal drie kwartier, waarna koffiepauze, gevolgd door de mogelijkheid om vragen te stellen en onderlinge gedachtenwisseling. Wees niet bang om met vragen te komen, welke het ook mogen zijn 1 Afsluiting zal doorgaans rond 22.15 uur zijn. Mist u vooral de eerste avond niet(5 oktober); waarschijnlijk neemt U dan nog dezelfde avond het besluit om de volgende avonden ook te komen. Hebt u vrienden of bekenden buiten Oostrum, van wie u meent dat zij ook wel interesse zouden hebben voor deze avonden, zeg hun dan daat ze van harte welkom zijn. Het zou voor ons 'n verblijdend teken zijn, 'n bemoediging, als we die avonden zeer velen mochten verwelkomen. 'n Teken dat God, de Kerk, uw geloof, uw kinderen IJ ter harte gaan. Uw pastoor, J.P.A. DE CEUSTER.

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 38