PAROCHIE O.L. VROUW GEBOORTE OOSTRUM oostrum, 2 5 september 1989* Ui tnodiging Ja, 'n uitnodiging voor U voor persoonlijk 1 En als je persoonlijk uitgenodigd wordt, dan betekent dat' s dat je bijzonder welkom bent, dat we ons verheugen over Uw aanwezigheid.... en ik verzeker U dat U later blij zult zijn dat U op de uitnodiging bent ingegaan. Het betreft hier de uitnodiging voor de BEZINNINGSAVONDEN op 5, 12 en 19 oktober in ons gemeenschapshuiswaarover reeds verschil lende malen melding is gemaakt in ons Oostrums Weekblad. BEZINNING Heel belangrijk in het leven, zeker, in onze verwarde tijd. Niet door rusteloos jagen en temidden van veel lawaai worden grote dingen geboren en komt de mens tot zich zelf, maar in bezinning. We leven in een zeer overvloedige, lawaaierige en oppervlakkige maatschappij, maar niet in een vreugdevolle maatschappij, omdat velen het echte houvast in het leven zijn kwijtgeraakt. Hïe moe jn de BLIJDE boodschap die Chi >tus gebracht heeft, weer gaan herontdekken. Wat Jezus gedaan heeft en heeft laten zien, moet in ons weer tot leven komen en het doorgeven aan anderen. 'n Het -ijke, maar ook geen gemakkelijke ;gave, want het is een weg, een roeien tegen de stroom in. T.V. en media hebben de laatste jaren zoveel dingen die ons dierbaar waren afgebroken, verdraaid of in een verkeerd daglicht gesteld, waardoor velen, misschien onbewust, losgeraakt zijn van God en Kerk, van hun geloof. De waarheden over God, over Jezus en Zijn Kerk, zijn langzaam vervaagd, weggezakt, en daarvan is vooral de jonge generatie slachtoffer gewor den. Daarom zouden we ook zeer graag de jongere generatie vertegen woordigd zien op deze bezinningsavonden, want vooral voor hen is 't 'n moeilijke tijd. Je moet van die avonden zeker geen wonderen verwachten, maar die avon den van bezinning zullen u allen zeker verrijken, en dan is het wel duidelijk niet financieel; maar er zi.in dingen in het leven die be langrijker zijn, die gelukkiger maken dan geld. En dat is nu juist de bedoeling van deze uitnodiging, van deze bezinningsavonden. Dat we ons allen wat meer gelukkig gaan voelen met God, met Zijn Kerk, met ons geloof; dat we dat alles gaan zien en ervaren als een grote rijk dom in ons leven, dat dat alles ons innerlijke rust, vrede en blij heid schenkt in ons leven. Wij hebben drie bekende, zeer goede sprekers bereid gevonden om deze beainningavonden te leiden. Het schema van de onderwerpen die de verschillende sprekers zullen behandelen, ziet er als volgt uit MGR. HANSSENSTRAAT 20 5807 BD OOSTRUM (Lb) Telefoon 04780-81254 Giro 1063725 Rabobank 1400 00 151

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 37