De beste s coring smog el ij khederi bleven voor Oostrum, maar ze werden niet benut Door de uiteindelijke winst (en de kermis) werd de pot van de Oostrumse voetballers door enkele mensen nog wat bij gespekt, wat de feestvreugde nog meer verhoogde. Zondag komt Meerlo 2 naar Oostrum en is het eerste elf tal van Oostrum, bij winst of gelijkspel, 1 jaar ongesla gen. Komt dat zien!! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o OOSTRUM 3 - MERSELO 3: 9 - 1 fv Nee luitjes geen drukfout of verkeerde opgave, maar het was werkelijk 9-1, negen tegen een in het voordeel van uw derd. Het was een Super Spiel zoals onze buren het zouden zeggen. En dat zonder de twee stars Luuk en Jan. Het derd wilde laten zien dat het zonder deze twee ook moest kunnen lukken. En dat lieten ze zien. 9-1 Wat een uit slag. Henry van het alom bekende Allemanscafeoftewel ons AMC moet werkelijk trots op zijn gesponsord team zijn. Van zo een reclame kun je gewoonlijk alleen maar dromen want dat dit klanten oplevert staat als een paal boven water. Want zegt U nu eerlijk wie wil er nu niet een pilsje drinken in dat cafe waar de stars bij elkaar komen. Proost. Merselo kwam met een enorm sterk team aangereisd, maar als lammeren die net van de slachtbank gered waren ver trokken ze weer richting, juist Merselo. Onze spielmacher Lou strooide met passes of het niets was. JebCarlo en Ron knalden erop los. Paul regelde als er wat te regelen viel, Leon keepte als er wat te keepen viel. Iedereen voetbalde zoals het hoorde. De bal het werk laten doen was ons devies. Dat het bij de rust nog maar 3-1 stond lag alleen maar aan het feit dat het team eventjes ingespeeld moest worden zonder twee van hun stars. Na de rust liep het dan ook als een trein, er werd dan ook 6x gescoord. Dit verslagje zou werkelijk te lang worden indien elke goal breed uitgelegd zou moeten wor den. U moet maar denken dat ze door het team gemaakt werden. Henry nog lx en dan is onze outfit compleet. De groetjes, J.M. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 20

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 19