karnavalsvereniging „De Karklingels" oostrum Snel komt de lie van de lie weer in zicht, een datum die voor onze vereniging de start is van ons jubileumjaar. ->vln ons jubileumjaar worden diverse karnaval saktiv ite it en gehouden w.o. de zittingen op 12 en 13 jan 1990. Diverse artiesten, waar onder ook uit Oostrum, hebben reeds hun medewerking toegezegd om op te treden. Om ons jubileumprogramma rond te krijgen hebben wij nog enkele Oostrumse artiesten nodig die op deze avonden voor het voetlicht willen treden als buuttereedner zanger(es)Parodist(e) etc. Voor verdere inlichtingen c.q. opgave kunt u terecht bij: Leo Lenssen, Hatendonkstraat 9, tel. 80558 Jos Martens, Kloosterstraat 18, tel. 10928. OPROEPOPROEPOPROEPOPROEPOPROEP Onlangs hebben wij de leden een schrijven gezonden om mee te werken aan het B.C.L.-Treffen op 17-18 en 19 nov. '89. Diverse leden hebben hierop positief gereageerd. In de voorbereiding en tijdens het B.C.L.-Treffen hebben wij ruim 250 aktief werkende personen nodig. Het betreft hier werkzaamheden, die bestaan uit hulp bij T) de bufetten w.o. obers, tappers etc., glazenophalers poetsen en opbouw, toiletpersoneel en personen voor en tree, garderobe en verkoop consumptiebonnen. Ondanks de diverse opgaves kunnen wij nog bij diverse aktiviteiten personeel inzetten om zo een voldoende personeelsbezet ting te creeëren. Hebt u tijdens dit weekend nog moge lijkheden om gedurende een bepaalde tijd uw medewerking te verlenen dan vernemen wij dit gaarne van u. Voor inlichtingen en opgave kunt u terecht bij: John van RheenenWester Thienweg 15a, tel. 81562 of Sjef Arts, Randenrade 50, tel. 84114. Voor uw medewerking zijn wij u zeer erkentelijk. 13 OOSTRUM KARKLINGELS

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 12