De eerste speeldag van het nieuwe seizoen zit er al weer op. Alle teams hadden er weer zin in. Niet een wedstrijd eindigde in een 4-0 overwinning wat erop wijst dat de teams aan elkaar gewaagd zijn. Laten we hopen op een spannende competitie. De scores mochten er ook zijn; in de 1ste klasse vielen maar liefst 17 200-gamesterwijl in de 2de klasse 5 games boven de 190 genoteerd werden. De nieuwkomers in de 1ste klasse, de Treffers en Hit Miss, hadden direct te maken met zware tegenstanders. Hit Miss trof de Sigma's als tegenstander. In de 1ste game was er geen houden aan, maar in de 2de game kwam Hit Miss sterk terug. De sterk bowlende Geert Reijs en Gertie van Cuyck wezen hun team de weg naar de gamewinst. In de 3de game waren de Sigma's weer oppermachtig en ze stelden de 3-1 overwinning veilig. De wedstrijd van de Treffers tegen Magic Line kende een identiek verloop. De Treffers wonnen de 2de game maar moesten toch de meerdere erkennen in Magic Line. Bij deze laatsten was Jimmy Branje zeer sterk op dreef, hij scoorde drie 200-games op rij; 211, 213 en 204. Een totaal van 628 was de hoogste serie. De hoogste game kwam op naam van Harold Michiels met 217. De hoogste teamscore was voor Magic Line met 2958. In de 2de klasse wisten de beide degredanten zich prima te redden. Zowel Altijd Raak als de Strikers wonnen hun wedstrijd tegen respectievelijk Club Up en Oud Meerlo met 3-1. Verder waren er nog overwinningen voor de Red Arrows en Close Encounters. Van de vier winnende teams hadden de Red Arrows de hoogste teamscore met 2870, en hiermee veroverden ze de eerste plaats op de ranglijst. Individu eel was de hoogste game voor Karin van der Sluis met 203 en de hoogste serie werd gescoord door Joos Hoex met een prima totaal van 542. Ter geruststelling van Wim Baltussen: Het gemiddelde van Wim over het seizoen '88-'89 bedroeg 149,1. Wat betreft de Toernooi-sponsoring het volgende; Per toernooi is een bedrag beschikbaar van f 100,met een maximum van f 10,per persoon. We brengen U een bloemetje in huis op kermiszaterdag tussen half twaalf en één. Bij voorbaat dank, OERETOE 17

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 17