Indien leraren van onze school van deze regeling ge bruik gaan maken zal gedurende deze dagen de betreffen de groep opgevangen worden door G. Mous Zover als nu bekend is, zal een leraar van deze rege ling gebruik gaan maken. De ouders van de betreffende groep zullen hiervan op de hoogte gesteld worden. - Ouders die voor hun kinderen een linnen tas met de naam en het logo van de school willen kopen, kunnen dit nu nog doen. Prijzen: een tas 3,50 twee tassen 7,00 drie tassen 10,00 vier tassen 12,00 De meer-opbrengst is voor het door ons geadopteerde projekt in India. Bestellingen: voor 9 september bij G. Mous De ouders die nog tassen willen bestellen en de ouders die ze reeds besteld hebben, krijgen de tassen dan geleverd voor eind september. - Deze week hebben alle kinderen een briefje meegekregen, waarin om de hulp van ouders gevraagd wordt. Deze week a.u.b. inleveren. - Op de rode info-kaart is per abuis een datum verkeerd opgevoerd De Kerstvakantie duurt van 25 december (en niet zoals vermeld 15 december) tot en met 2 januari. VANUIT DE BASISSCHOOL De afgelopen twee schooljaren is er een werkgroep van ouders bezig geweest met het opzetten van het Documenta tie C_entrum voor de onderbouw (groep 1 t/m 4-5). Omdat enkele ouders er mee gestopt zijn, vragen we nieuwe mensen om het D.C. verder kompleet te maken. Het werk bestaat uit het sorteren en opplakken van plaatmateriaal en het uitzoeken en maken van ondersteunende teksten. De werkgroep werkt iedere maandagmorgen in de Leefkuil van onze school. Het is eventueel ook mogelijk om thuis werk te doen. Wie tijd en zin heeft kan contact opnemen met: Nel Vollenberg, tel. 89167 of Margreet Cuijpers, tel. 81710 (tel. school).

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 4