in Venray is de laatste jaren de belangstelling voor het werk van Amnesty International toegenomen. Enkele jaren geleden waren, buiten de leden van de Amnesty—groep slechts 5 tot 10 mensen aanwezig op de schrijfavonden die wij toen organiseerden. Sinds wij overgestapt zijn op de thuisschrijfactie" schrijven momenteel meer dan 150 mensen elke maand een of meerdere brieven aan een staats hoofd of een minister voor de vrijlating van een gewe tensgevangene Andere mensen zijn lid geworden van Amnesty International of steunen ons werk financieel. Reden tot tevredenheid? Ja. Maar toch... Om actief te kunnen blijven, zijn er mensen nodig die helpen met het werk binnen onze groep. Wij doen een dringend beroep op mensen die ons een warm hart toedragen en over enige vrije tijd beschikken om actief mee te werken binnen onze groep. Dit is niet vrijblijvend! Eenmaal in de drie weken houden wij een vergadering waarin alle activiteiten worden afgesproken en deeltaken worden vastgesteld. U wordt geacht bij die vergaderingen aanwezig te zijn. Na een inwerkperiode gaat U meedoen in een van onze subgroe pen met werk dat aansluit bij Uw interesses en Uw moge lijkheden. Op het ogenblik hebben we een grote behoefte aan nieuwe leden die de Engelse taal vrij gemakkelijk kunnen lezen. Een uitdaging voor U? Misschien wel, maar dan een uitdaging die U in staat stelt zeer direct iets te doen voor medemensen die buiten hun schuld in nood verkeren, dikwijls mensen die zelf bewust iets willen doen voor anderen. Kom ons helpen! Het is nodig! U kunt voor inlichtingen bellen of schrijven naar: Carola HoedemaekersRandenrade 40, 5807 BM Oostrum tel. 04780 - 84479. VERPLEEGHUIS VENRAY SCHRIJFT PRIJSVRAAG UIT Nieuwe naam voor De Kruuze Venray VENRAY - Het psycho-geriatrisch Verpleeghuis De Kruuze in Venray schrij ft een prijsvraag uit om aan een nieuwe naam te komen. Het stichtingsbestuur wil op deze manier de bevolking in de regio Venray mee laten denken over "een nieuwe naam voor ons verpleeghuis". O- O— O- O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O- O— O 12

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 12