Kruijsen (namens de bewoners v.d. Kloosterstraat) (Kinderkoor) Misdienaarsbeurt en: zaterdag 19.00 u. Veronique Philipsen, Stephanie Janssen, Carmen Moure, Saskia Litjens. zondag 8.30 u. Rene ClephasEmiel Truijen, Frank Laurenssen, Frank v.d. Boogaard. 10.00 u. Pascalle v. Reenen, Helga Thielen, Elles Lenssen, Monique v.d. Pas. Er is een kindeke geborenen DENNIS is zijn naam! Dit blijde, goede nieuws komt van Anny en Henk Voesten- Daniëls, van Wester Thienweg 13. In hun gedachten en gesprekken waren ze al lang bezig geweest met dit kindje dat op komst was: wat zal het zijn - 'n jongen of 'n meisje - zal het gezond zijn - we hopen dat alles goed mag gaan enz. enz. Er werd naar zijn komst verlangd En toen het kwam, stonden ze ook met open armen klaar en... oh wat een wonder... wat iets moois... een heer lijke, gezonde jongen.... God dank voor dit geweldige! 11 Augustus, 'n datum die voor Anny en Henk van grote betekenis zal blijven; de geboortedag van hun eerste kind. ^DENNIS is in goede handen, want een kind was een droom wens, hun vurige wens, hij was niet alleen welkom maar er werd naar hem verlangd en daarom mag DENNIS dan ook reke nen op 'n warme liefde en veilige geborgenheid, alles wat een kind nodig heeft om op te groeien tot 'n gelukkig mens DENNIS is hun grote rijkdom, de vrucht van hun wederzijd se oprechte liefde, maar tegelijk ook een "kostbaar" geschenk. Want al kwam DENNIS ook niet uit de lucht gevallen - zoals zij het heel leuk op het geboortekaartje vermelden - voor hen is DENNIS toch ook 'n geschenk van God, dat God aan hen toevertrouwt om het voor Hem op te voeden. 7

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 7