Brief van Kanunnik W, van der Valk, Roermond 20 juni '89. Beste Pastoor, Voor harte wil ik U nogmaals bedanken voor alle gastvrij heid die ik zaterdagavond genoot in het mij inmiddels welbekende Oostrum. Ik vond het erg plezierig weer eens in deze mooie, van kunstschatten rijk voorziene kerk te mogen zijn. Bovendien was het - en dat was uiteraard het belangrijkste - een zeer mooie en sfeervolle vormsel- ^echtigheid: uitstekend verzorgd, prima georganiseerd, een echt stemmige en waardige viering! Ik denk er met veel genoegen aan terug. Graag wil ik alle helpers en medewerkers daarom harte lijk danken voor de goede zorgen. Bijzonder leuk vond ik het kinderkoor, dat erg fijne, frisse en mooie liederen ten gehore bracht, die mij tot dan toe geheel onbekend waren. Breng de zangertjes maar mijn complimenten en groeten over. Ook de misdienaars krijgen een dikke pluim voor de prima wijze, waarop zij hebben gediend. En van zelfsprekend gaat mijn dank ook uit naar de vormelingen zelf, hun ouders en alle aanwezigen in de volle kerk voor hun uitstekend meebidden en -vieren. Heel aangenaam en gezellig was na afloop ons samenzijn met de directeur en leerkrachten van de school. Onder het genot van koffie, vlaai en voortreffelijke wijn is het nog een behoorlijk lange avond geworden. Maar gezelligheid kent geen tijd, niet waar? Tenslotte wil ik nog eens herhalen wat ik in mijn slot- "^3ord zei, namelijk dat ik erg blij en dankbaar ben, dat Oostrum de devotie tot de H. Maagd Maria zo intens in ere houdt en er met name in de laatste jaren nieuwe impulsen aan geeft. Moge de Moeder van Jezus U en alle parochianen van het mooie Oostrum steeds leiden en beschermen en allen steeds dichter brengen bij haar Zoon. Van harte mijn beste wensen en met een "tot ziens", groet ik U vriendelijk, evenals natuurlijk ook Uw kerkmeesters die ik bij U mocht ontmoeten. Kanunnik W. van der Valk. 9

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 9