en Huub Emons de blijvende herinnering, vanwege hun 25- jarig lidmaatschap. De zilveren klubspeld, met bijbehorende oorkonde werd uitgereikt aan, Tilly Rutten, Gerrit Achten, Ber van Dijk, Sjef Arts en Joop Driessen. Zij allen hadden zich reeds 12 jaar aktief ingezet voor SV Oostrum. Uit handen van voorzitter Toon van Soest mochten zij de zilveren klubspeld in ontvangst nemen. De gouden klubspeld reikte hij verder uit aan, Piet Haegens Hij had 25 funktie jaren achter zijn naam staan. Begonnen als jeugdleider, vervolgens jeugdtrainer en tot op heden B. scheidsrechter. De tweede gouden klubspeld, die voorzitter van Soest mocht uitreiken was aan oud bestuurslid Wiel Tacken. Hij vervulde meer dan 25 jaar een funktie bij de SVO. Begon nen als elftalkommissie-lid, vervolgens terreinknecht, elftalleider en bestuurslid. Nu nog is Wiel regelmatig aktief als er geklust moet worden. Voor de dames had de heer van Soest een bloeme tje. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o JEUGDVOETBAL S.V. OOSTRUM Op donderdag 3 augustus is er een bijeenkomst in de kantine van onze club voor alle A-spelers. Op deze avond zal Jan Minten uitleggen wat zijn plannen voor het komende seizoen zijn. Ook de leiders van de A worden hier uiteraard verwacht De trainingen voor alle jeugdelftallen/groepen beginnen in de week van 7 augustus. De exacte aanvangstijdstippen en wie jullie trainer is, wordt nog medegedeeld. Op zaterdag 12 augustus worden er vriendschappelijke wedstrijden gespeeld door de diverse elftallen/groepen Willen de spelers die in de maand augustus wegens vakan tie, of andere redenen niet aanwezig kunnen zijn dit schriftelijk of mondeling mededelen aan een van onder staande personen. - Sjef Claessens, Kogeldistel 16, Landweer?; telnr. 89156 - Ton Broeren, Randenrade 54, Oostrum telnr. 87610 12

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 12