worden veel vaker gecombineerd. Heel wat minder simpel En nog lang niet voor iedereen een haalbare werkelijk heid GASTOUDERPROJEKT DUIMELOT in Venray brengt daarom in de regio Noordelijk Noord-Limburg, dus ook in uw Gemeente, kontakten tot stand tussen mensen die opvang voor hun kind(eren) zoeken, en mensen die deze opvang willen bieden (tegen een vergoeding) Het gastouderprojekt is voor: - Iedereen die opvang zoekt voor zijn/haar kinderen. I.v.m. werk, studie, ziekte etc.. Dit zijn vraagouders - Iedereen die volwassen is en kinderen op een verant woorde manier in zijn/haar eigen huis kan en wil opvan gen. Dit zijn gastouders - Iedereen die opvang zoekt voor zijn/haar eigen kind(e- ren) en op andere tijden in zijn/haar eigen huis kinde ren van anderen kan en wil opvangen. Dit zijn ruilou- ders De tijden van opvang kunnen variëren, b.v. enkele uren per dag, hele dagen of in het weekend, voor kinderen van 0 tot 12 jaar. Na uw inschrijving bij het gastouderprojekt volgt er een gesprek bij u thuis, om een duidelijk beeld van uw wensen te krijgen. Hierna zoekt het Gastouderprojekt naar een geschikte vraag-, gast- of ruilouder. Daarna zal een koppelingsgesprek volgen waarin u samen afspraken maakt over de opvang. Het gastouderprojekt zal u hierbij advi seren en indien nodig bemiddelen bij problemen. De vraagouders betalen de gastouders f 3,00 per uur per kind. Eventuele kosten voor luiers, voeding worden door de vraagouder betaald. Het gastouderprojekt vraagt bij inschrijving f 10,00. Wilt u meer informatie, bel gerust op ma- di en wo och tend, en vraag naar Li set te Verploegen. Gastouderprojekt Duimelot Beukenlaan 6 3802 GK Venray tel.: 04780 - 87110 Hai 9 O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 9