reden is geweest voor deze of gene om brandweer te verwitti gen; op 6 april zal de jaarlijkse inspectietocht van de wegen in de dorpen en buitengebied plaatsvinden; dhr. Th. Swemers stelt zich beschikbaar als kontaktpersoon tussen Gemeente enerzijds en Werkcomité anderzijds betrefffen- de zaken aangaande speelterreinen en speeltoestellen; de aandacht wordt gevestigd op het rapport CRIMINALITEIT; ook voor Venray als Gemeente wordt een toename van b.v. fietsen diefstallen geconstateerd. Opgemerkt wordt dat meer straatver lichting in dat opzicht preventief kan werken, kennis genomen wordt van een uitnodiging betreffende de receptie bij gelegenheid van 25-jarig huwelijk van dhr. en mevr. van Soest-Verhaeghdhr. van Soest is adviserend lid van het Werkcomité. vergadering ontvangt uitgebreide informatie aangaande opzet en programma van het komende B.C.L.-treffen in november a.s.; op het dorpsplein zal een feesttent van 55 x 22,5 m. geplaatst worden. De organisatie hoopt c.q. rekent op in totaal 250 be langeloze medewerk(st)ersIn de loop van mei zullen alle verenigingen nadere informatie omtrent opzet en wijze, waarop/ waarbij men een helpende hand kan bieden; Voor de vakantieperiode wil organisatiecomité het geheel grotendeels afgerond hebben. Via een huis-aan-huis blad in de regio zal ruime bekendheid gegeven worden aan dit gebeuren; vergadering keurt vervolgens zowel jaaroverzicht 1988 als jaarprogramma 1989 goed; verslag wordt uitgebracht van dorpenraadsoverleg; met name het Fonds Woningaanpassing kreeg bijzondere aandacht; binnen Landel. Ver. Kleine Kernen is alle aandacht gericht op bevordering van o.m. Verkeersveiligheid; incidenteel is men bezig via de Gemeenten met het plaatsen van een snelheids meter besloten wordt de eerstvolgende uitgave van Oostrums' Weg wijzer in november te doen verschijnen; huis-aan-huis zal een exemplaar beschikbaar worden gesteld. Een beroep wordt gedaan op de verenigingen om na een geplaatste oproep de gevraagde gegevens aan te leveren; vergadering is niet tevreden met het antwoord van Gemeente aangaande onze opmerkingen betreffende recreatieplan "Witte Vennen". De term niet "relevant" wordt naar onze mening wat gemakkelijk gehanteerd. Vergadering is akkoord met reeds door werkgroep in konsept gereed gemaakte brief, waarin onze bezwaren zijn uiteengezet. Vergadering neemt eveneens kennis van ingediend bezwaar schrift namens bedrijven gevestigd aan Vennenweg en Witte Vennenveg; 2

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 2