INTERNATIONALE PINKSTERRIT VENRAY (organisatie TWC Ostrum) Maandag 15 mei a.s. (2e Pinksterdag) organiseert de Tour en Wielerclub Oostrum weer haar jaarlijkse "Internationale Pink- sterrit Venray". Een volledig verzorgde toertocht over 25, 40, 80 of 120 kilome ter. Onderweg wordt gezorgd voor een hapje en een drankje. Voor de pechgevallen zijn er materiaalwagens en een bezemwagen met EHBO op de route's. Ook op de controleposten is EHBO. De fietsers krijgen een uitgebreide routebeschrijving mee, die ze waarschijnlijk niet nodig hebben, omdat alle route's met opvallende borden zijn uitgezet. De toertochten over 80 en 120 kilometer voeren de fietsers via de peeldorpen GriendtsveenHelenaveen en Neerkant naar Liessel, waar de eerste controlepost in cafe "De sportvriend" is. Hierna gaan beide route's naar Vlierden en Bakel, waar de route's zich splitsen. De 80 kilometerroute gaat via Milheze, Rips en Siberi'é (2e controlepost) terug naar Venray. De 120 kilometerroute gaat verder richting Aarle-RixtelElsendorp, Wanroy en Haps naar de 2e controlepost is cafe "De Puttershoek" nabij Beugen, om ver volgens via Groeningen, Maashees en Geijsteren weer terug te keren in Venray. Deelnemers aan de 120 kilometertocht kunnen inschrijven tussen 7.00 uur en 9.00 uur in zaal "De Karklingel", Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum-Venray. De deelnamekosten bedragen f 9,(incl. herinnering). Deelnemers aan de 80 kilometertocht kunnen van 7.00 uur tot 12.00 uur starten; de kosten incl. herinnering bedragen f 7,50. Ook wandelaars Naast de 80 en 120 kilometerroute's zijn er ook twee kortere route's uitgezet richting Overloon. Deze route's (25 en 40 kilometer) gelden tevens als 2e gezinsfietstochtOok is het mogelijk om een langere tocht als 2e gezinsfietstocht te rijden. De 25 en 40 kilometertocht zijn ook uitermate geschikt als training voor de Kennedymars. 21

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 16