twee koplopers het zo moeilijk mogelijk proberen te maken. Zondag moesten we eerst tegen Montagnards uit Bergen. We boden goed partij en zeker de eerste helft waren ze beter maar zoals zo vaak hadden we die dag weer heel wat kansen nodig voor een doelpunt en Bergen had genoeg aan 'n paar foutjes achter om te scoren. Zodoende ging deze wedstrijd jammerlijk verloren. Amper tijd om te eten dus zeker geen tijd om te herstellen. Dinsdag moesten we alweer aantreden voor een inhaalwedstrijd tegen Wittenhorst dat op dat moment evenveel punten had als Bergen, maar dus een wedstrijd minder. Met enkele huurlingen begonnen we aan deze inhaalwedstrijd waarin Horst moest vechten voor de punten om kampioen te worden. Het enigste wat Oostrum had te doen was dit te voorkomen. Horst gesterkt door 'n veertigtal supporters kreeg als eerste de kans om de score te openen maar de spits van Horst vond voor open doel de Oostrumse voorstopper op z'n pad en moest knarstandend toe zien dat de openingstreffer nog niet voor Horst was. Die opening kwam even later maar niet voor Horst maar voor Oostrum. Een uittrap van Wiel Kunzler werd meteen verlengd door Harrie Linders waardoor de goed door gelopen Herman Jeuken alleen op de doelman afstormden. Deze kon niets anders doen dan uit te lopen om de hoek zo klein mogelijk te maken, maar Herman wist met een fraai lobje het net toch te vinden zodat Oostrum onverwacht voor kwam te staan. Geschrokken door deze achterstand werd het elftal direkt omgezet en kwam er een nieuwe middenvelder in maar in de eerste helft leverde dit nog niet veel gevaar op. Dit gevaar kwam wel in de tweede helft en de verdediging had handen vol werk om erger te voorkomen. Helaas moesten we Horst een treffer toestaan maar verder kwamen ze niet, want het houtwerk bracht twee keer redding en Wiel Kunzler bleek ook uit het goede hout gesneden even als de rest van ons elftal. Zo konden we met man en macht dat ene puntje vast houden en konden we de kompetitie waardig beëindigen. BeKo Hallo allemaal De Dl heeft zaterdag moeten voetballen tegen Leunen. Met intrainen leken ze nogal moeilijk maar dat viel later mee. Want we hadden gewonnen met 7-3. Deze keer moesten 2 man eruit (want we waren met 13 man). Deze keer had Bas 4 goals gemaakt, Frank L. had er 2 gemaakt, en Maikel 1 goal. Donderdag 20 april hadden we moeten spelen tegen Venray en we hadden verloren met 2-1. Sjoerd Vollenberg Dl Hallo allemaal Wij gingen met de auto naar Lotturn. Toen we door kwamen moesten we ons gaan omkleden. Toen moesten we gaan voetballen. Eerst 20

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 16