sterscoorder J. Raedts (vooral op de trainingen) schopte de bal tussen de keeper en paal, beheerst in, eindstand, 0-8. Maar nu zondag Wanssura - Wittenhorst, jammer genoeg kunnen wij er alleen maar naar kijken, als het gelijk spel wordt, dan Ja danwe zullen moeten afwachten. Het wordt een potje bier in Wanssum of een wedstrijd vol spanning in Oostrum tegen Venray 4. Petertje C. OOSTRUM 4 GRIENDSTVEEN 4 (0 - 1) 0 - 2 Het zit erop. Het liefst hadden we met een overwinning afgeslo ten, maar dit kon niet het geval zijn. Oostrum begon goed. Er werd gevoetbald, er ontstonden kansen, doch deze werden niet benut. Griendstveen gokte op de lange lellen. Toch na een kwar tier ebde het offensief bij Oostrum weg en zakte het peil naar een wel zeer bedenkelijk nivo. Geen samenspel, geen passes in de voeten en veel solo-acties, die tot mislukken gedoemd waren. Griendstveen profiteerde hier dankbaar van en strafte dit in de 42e minuut uit 'n buitenspel verdachte situatie genadeloos af, 0-1. Na de rust leek 't wel alsof Oostrum zich aan 't weer aanpaste, want het was zeer slecht. Toch werd er nog van alles geprobeerd om de stand om te buigen. Toon Broeren had dit zo in zijn hoofd gepland, zodat hij bijna aan de verkeerde kant scoor de of was het, dat hij ook nog op de scoorderslijst wilde. Toen Oostrum verder ging met aanvallen ontstond er ruimte, 3 minuten voor tijd lobte een Griendtsveen-speler over "Suki" Hesen in het net, 0-2. Dit was tevens de eindstand. Harry Lindersbedankt voor het meespelen. Verder wil ik nog de trouwe supportersclub 04-side bedanken voor de steun en de vaste lezers verwijzen naar het volgende seizoen. Dan is er weer een Noes verslag. Nog enkele statistieken: Twintig wedstrijden, 5 overwinningen, 4 gelijk en 11 nederlagen, 14 punten, 35 doelpunten voor en 39 tegen. Topscoorderslij st 1 Eric Graat 7 Edwin Broeren 7 2 Conrad v.d. Hoogenhof 6 3 Arthur Vermeulen 5 Peter v.d. Burght, Matt Kessels, Ton Broeren en Theo Schlepers bedankt voor de leiding en Jurgen v. Soest als grensrechter. Groetjes, Noes. OOSTRUM 5 - MONTAGNARDS 0 - 3 (O - 2) WITTENHORST 11 - OOSTRUM 5 1 - 1 (O - 1) Zo, de competitie zit erop voor Oostrum 5 en zoals meestal zat ook bij ons het venijn in het staartje. We moesten in 3 dagen de 19

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 15