VOOBLOPIGE INDELING STRATEN-MINI-VOETBALTOERNOOI Straten Ge ijstersewegSpraelandweg en Zuiderbergweg van Broekhuizenstraat t.e.ra. nr. 23 van Broekhuizenstraat vanaf nr. 25 Valkenkampstraat Hatendonkstraat Herenpasweg, Geeststraat Wittevrouwenstraat Oosterthienweg SparrendreefWanssumsewegVenneweg en Oirloseweg H. Dunantstraatde Hulst, Looierij w=g en L. zijde Stationsweg Mgr. Hanssenstraat AsselberghsstraatVlasakker Kloosterstraat Watermolenstraat, Gildestraat Buitenhof en Randenrade 79 t/m 85 1 t/m 13 en 4 t/m 26 Rest Randerade, Hoefslag en Meijerijlaan Binnenhof Goetzenhof, Jofferpas W. Thienweg, R-zijde Stationsweg, Spurkter- dijk en Rosmolenweg Kontaktpersoon Toon van Soest Piet Linders Sjaar Vermeulen Theo Theeuwen Gr ad Vollenberg Theo Schlepers Jan Vermeulen Grad Wilms Jan Custers Piet van Bracht Henri van Helmond Pieter Verhagen Peter Lepsi Huub Versleijen Wira La kern an Twan Claessens Jan van Hout Twan Willms WANSSUM 2 - OOSTRUM 1 (0 - 3) 0 - 8 Op een regenachtige dag werd Wanssum zonder handdoek flink afgedroogd. Jammer genoeg kwamen wij er te laat achter dat Wanssum de touwen in handen heeft. Dat komt mede door een slor dige laatste wedstrijd(en) plm. 10 van Oostrum. Maar na afgelo pen zondag, de stemming zat er goed in. In de 10e minuut was het Hans Kessels die op een schitterende manier de keeper uitspeelde (door de benen, 1 - 0). Na een goede aanval wist Hans K. via de paal H.van Goch te bereiken die beheerst 0-2 scoorde. Hans K. door die benen van je weet wel, (0 - 3). Dit was de eindstand van een goed gespeelde eerste helft. De tweede helft, Wanssum had grote plannen, jammer dan, Marcel Linskens scoorde na 2 min. met een kopbal? (0 - 4). Even later was het Marcel Litjens die ook via zijn hoofd wist te scoren (0 - 5) toffe goal!!!! Nul zes kwam door een schot van Henri Wilmsen die door omstandigheden voor de voeten van Marcel Lit jens viel en scoorde. Na een inworp van Henri W. kon Hans K. zijn voetbalkunst echt laten zien, hij steekt zijn benen hier en daar vooruit en pats 0-7. En jawel nieuw record, onze mon- 18

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 14