Woensdag 09.00 u. Overl. familie Thielen-Steeghs Donderdag 09.00 u. Tot zekere intentie Vrijdag 09.00 u. Tot bijzondere intentie 14.00 u. Uit dankbaarheid bij 25-jarig Huwelijk van Soest-Verhaegh Zaterdag 14.00 u. 19.00 u. Uit dankbaarheid bij 25-jarig Huwelijk Camps-Art s Overl. ouders Bonants-Groothusen jaardienst Bert Daniels MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 15.00 u. 19.00 u. Zondag 08.30 u 10.00 u. Maike Selder, Maud van Arsen Wendy Janssen, Sandra van Limbeek, van Reenen, Helga Thielen Pascalle Rene Clephas, Emiel Truijen, Frank Laurens- sen, Rob Kessels Elles Lenssen, Monique v.d. Pas, Marian v.d Wijs, Nicole v.d. Burgt Leven.vreugdedankbaarheid Lente betekent nieuw leven, lente brengt vreugde. Een bijzonder vreugde en dankbaarheid is er zeker bij Jacqueline en Piet Fleurkens, Jofferpas 12. Vol blijdschap en dankbaarheid tegenover de Schepper van alle leven, zagen zij op 6 april hun liefde weer bekroond met een goddelijk geschenk, hun tweede kind, STEF, broertje van Peter. Ieder kind is een wonder, zoals zij het zelf uitdrukten op het geboortekaartje. Ieder kind is meer dan een schepping van mensen alleen. Misschien hebben zij alleen maar kunnen stamelen: wat mooi, wat geweldig, wat een wonderlijk iets zo n kind, ons kind... dank U we 1 God. Zij zullen STEF dan ook vanzelfsprekend met de grootste zorg en liefde omringen, zodat STEF temidden van hen kan opgroeien tot een blij en gelukkig kind. Jacqueline en Piet, van harte profi ciat met jullie tweede kind, met STEF; moge hij veel vreugde en geluk blijven uitstralen in jullie gezin en moge STEF zelf een heerlijke toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen Stef een hartelijk welkom toe in onze parochiege meenschap, moge hij zich daar thuis en gelukkig voelen. 6 pas toor

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 6