van de aanvallen was het Leo Verhaeg die de bal onmisbaar voor Harrie Linders klaar legde zodat we op voorsprong kwamen. Helaas zakte het overwicht van Oostrum te vroeg weg en kon Volharding nog voor de rust op gelijke hoogte te komen. Na de rust een iets sterker Volharding met enkele mooie kansen, maar gelukkig stond Wiel Kunzler nog geen treffer toe en vlak voor het einde toen Wiel toch een keer de vlag half stok moest hangen werd het doelpunt terecht afgekeurd, wegens buitenspel. De kans op punten bleek gegrond, want aan deze wedstrijd hielden we een punt over. De kans op punten is nu misschien verkeken gezien de stand van onze twee laatste tegenstanders maar de hoop op enkele punten blijft en daar vechten we voor. BeKo SWOLGENSE BOYS 3 - OOSTRUM 4 (0-0) 2-0 Tegen misschien wel de kampioen in spee stuitte Oostrum 4 bijna. In de eerste helft had Oostrum het betere van het spel en kon de zwakke boys niet afstraffen. Tot de rust bleef de 0-0 stand gehandhaafd, omdat Oostrum de kansen niet benutte. Na de rust, trok Swolgen het spel meer en meer naar zich toe en scoorde in de 61e minuut de openingstreffer, 1-0. Oostrum probeerde wat terug te doen, maar Swolgen sloeg 11 minuten later genadeloos toe en besliste toen de wedstrijd, 2-0. De wedstrijd was hierna nog maar een formaliteit en er gebeurde dan ook niets meer, eindstand 2-0, maar er had volgens de lei ding van Oostrum meer ingezeten. Volgende week uit tegen Venray 8, van wie we toch zeker 1 punt willen pakken. Of dit lukt is nog de vraag, maar we rekenen toch weer op onze grote trouwe supportersgroepVerder wil ik Rene Bonte en Ron Reijnders bedanken voor het meespelen en Piet, Jacqueline en Peter profi ciat wensen met hun zoon en zijn broertje "Stef". Tot volgende week in Venray. Groetjes, Noes Nadat de Dl zich had voorbereid om tegen Venray te voetballen kon de wedstrijd beginnen. Ging het de eerste helft nog rustig, het bleef 0-0. Maar in de tweede helft ging het wat feller en maakte Venray er 1-0 van door een kop goal van een Venrayse speler. De goal werd gemaakt uit een corner (hoekschop)Doordat de goal werd gemaakt begonnen de vaders (van Venrayse spelers) nog harder te schreeuwen. Ook de Oostrumse spelers hadden fans en het zou niet eens zo gek zijn dat die na de wedstrijd ook hees 14 TFAT.T.O FANS

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 14