OOSTRUM 1 - MEERLO 2: 3-1 Omdat het verslag van deze wedstrijd de vorige week niet bij de redaktie van het Oostrums Weekblad is aangekomen, heb ik maar een nieuw verslag geschreven. Meerlo was voor ons een tegenstander die niet werd onderschat en daarom was iedereen goed wakker toen we aan de wedstrijd begon nen. Het duurde dan ook niet lang voor het eerste doelpunt werd gescoord. In de 12e minuut ging Hans Kessels alleen door na goed voorbereidend werk van Marcel Litjens, hij kwam alleen voor de keeper en liet hem kansloos. Na ongeveer een half uur werd het 2-0. John v. Bergen scoorde van zo1n 35 meter uit een vrije trap. De bal stuitte voor de keeper op die hem verkeerd beoordeelde en er onderdoor liep. Na rust begon Meerlo verrassend offensief en het was 2-1 voordat de toeschouwers uit de kantine waren. Door deze snelle tegengoal kwam Oostrum even onder druk, maar na enige tijd kregen we weer wat meer kontrole over het spel en besliste Henk van Goch de wedstrijd. Hij kreeg op de rand van het strafschopgebied de bal, bleef rustig, speelde de keeper beheerst uit en maakte Oostrums derde doelpunt. Het bleef bij 3-1 zodat Oostrum er weer 2 be langrijke punten bij heeft. OOSTRUM B.V.V. 2: 1-1 Nadat we in de uitwedstrijd tegen B.V.V. al gelijk gespeeld hadden wisten we dat het een moeilijke wedstrijd zou worden. Toch hebben we een punt verloren. Na een goede start werd het na ongeveer een kwartier spelen 1-0. Hans Kessels kon na goed voorbereidend werk van Ton v. Kessel van dichtbij intikken. Nog binnen 10 minuten werd het 1-1. Meer goals vielen er niet meer. Het spel zakte naar een laag niveau en veel kansen kwamen er niet meer. Een schot op de lat was alles wat bereikt werd. We hebben een belangrijk punt verloren zodat een kampioenschap onhaalbaar lijkt. OOSTRUM 5 - VOLHARDING 8 1-1 (1-1) We hadden voor deze wedstrijd nog drie wedstrijden te gaan. Twee tegen de kemphanen om de titel en deze tegen Volharding welke ongeveer even hoog stonden als Oostrum 5. Dus de enigste kans op punten was afgelopen zondag. Gesterkt met deze gedachte begonnen we aan deze klus. En zeker de eerste 25 minuten was het Oostrum dat dirigeerde en creëerde en uit een 13

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 13