TENNISVERENIGING „OOSTRUM" Robert Janssen mee mocht doen, stonden er 2 man reserve. Tenmin ste dat dachten we, want doordat Maurice Duyn er niet was stond er 1 man reserve. Maar goed, toen begon dus de wedstrijd en was het in het begin nog rustig. TotBas een goal maakte, 1-0 dus. Zo bleef het dan ook de eerste helft. In de tweede helft maakte Wittenhorst nog drie goals, dus het was 1-3 en zo bleef het dan ook. Ook al hadden we nog een paar kansen, het bleef steeds dezelfde stand. Ook waren er nog een paar ongelukjes gebeurd, voornamelijk door Robert en Frank B. Sjoerd Vollenberg, Dl. OOSTRUM El - STORMVOGELS El: 3-2 (2-2) Hallo jongens en meisjes, We hebben gewonnen met 3-2. We moesten tegen Stormvogels voet ballen. De eerste 10 minuten verliepen haast vlekkeloos. Totdat we in de 12e-13e minuut een goal tegen kregen. Een Stormvogel schoot, de keeper hield hem tegen maar die ging tussen zijn handen door, hij dook weer op de bal, maar het was te laat, 0-1. Na de 2e aftrap van Oostrum schoot Mark v. Dijk met de bal weg plaatste en de bal belandde in het net, 1-1. Een paar minuten later schoot Mark v. Dijk opnieuw in de kruising, maar de bal ging over. Maar opnieuw kwam een Stormvogel in aktie en schoot, de keeper tikte weg, bleef liggen en de stormende vogel schoot raak, 1-2. Maar Oostrum ging verder. Mark v. Dijk kreeg de bal vanuit een corner en tikte in, 2-2. De Stormvogels trapten af in de 2e helft, stormden naar de goal van ons maar Roy de Kleijn tikte de bal voor de voeten weg, dat deed hij vele keren. Maar nu kwam Bob van Mil in aktie en scho ot, 3-2. Tot volgende week. De E-l. OPENTNGSTOURNOOI S EN 9 APRIL 1989 We zijn aangenaam verrast met het uiterst beperkte aantal afmel dingen zodat we met maar liefst 95 mensen het nieuwe tennissei- 11 - O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 11