Sparta El - Oostrum El aanvang 11.00 u. vertrek 10.25 u. (per auto) Oostrum Fl - Excelsior Fl R.K.D.E.V. F2 - Oostrum F2 aanvang 10.00 u. aanvang 10.00 u. Hegelsom F2 - Oostrum F3 vertrek 09.25 u. (per auto) aanvang 10.00 u. vertrek 09.25 u. (per auto) OOSTRUM 5 - YSSELSTEYN 7: 4-3 (1-2) Zoals je ziet weer een overwinning voor Oostrum 5, dus ook weer een stukje in ons krantje. Na enkele nederlagen moesten we afgelopen zondag tegen Ysselsteyn 7. Vanaf het beginn een beter Oostrum dat zelfs enkele kansen kreeg, maar helaas geen doelpunten. Bij een van de weinige uitvallen van Ysselsteyn schoten zij tegen de paal, de terug springende bal kon alsnog in het net gewerkt worden. Gelukkig kon Oostrum al bij de volgende hoekschop van Ton Kessels langs zij komen, doordat Wiel Boven 't Eerd de bal terugkopte zodat Hay Geurts deze voor het inlopen had. Toch was het Ysselsteyn dat tevreden thee kon gaan drinken, omdat zij eveneens uit een hoekschop wederom konden scoren zodat de ruststand 1-2 in het voordeel van Ysselsteyn was. Wetend dat wij toch sterker waren begonnen we aan de tweede helft en met redelijk goed voetbal werd Ysselsteyn onder druk gezet en voordat de gewisselden zich gewassen hadden stonden we al met 3-2 voor. Voordat echter de gelijkmaker viel was er een grote ravage voor het doel, maar na enkele schoten ging de bal er uiteindelijk toch nog in en was het Bert de Klein die er een streepje bij kreeg op de topscore- lijst. Even later was het Hay Geurts die vanaf ongeveer 18 meter een vrije trap mocht nemen en toen deed wat hij veel vaker moet doen en wel keihard uithaalde en de bal in de bovenhoek deed verdwijnen. Maar Oostrum ging ook hierna door en kreeg kansen om de score te vergroten en op goed doorlopen van Leo Verhaeg kon deze Ton Kessels de vierde treffer laten maken, zodat we met 4-2 voor kwamen. Onnodig gaven we toen even het initiatief uit handen waarvan Ysselsteyn dankbaar gebruik maakte en via een schitterend genomen vrije trap de eindstand op 4-3 bracht. HALLO FANS, Zaterdag heeft Dl moeten voetballen tegen Wittenhorst. Op het begin (met intrainen) moesten we het zonder keeper doen, want hij kreeg de veters van zijn voetbalschoen niet los. Onder de wedstrijd moesten we groene voetbalshirts aan. Omdat Maikel zijn teen weer beter was stond er al zeker 1 man reserve en doordat Be Ko 10

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 10