Post 7. Bestaande uit renteloze leningen particulieren; lopende fundatiën en stichtingen; alsmede vooruit ontvangen gelden voor H. Missen. Post 8. Diverse nog te betalen bedragen o.a. afdrachten aan Bisdom, onderhoudskosten, energie. Post 9. Funktietoelagekost en inwoning pastoor alsmede kosten hulp in huishouding e.d. Post 10. Afschrijvingen, onderhoud, energie, belastingen, verze keringen, voorziening groot onderhoud t.b.v. kerk en pastorie Post 11. Onderhoud begraafplaats inclusief afschrijving verhar dingen alsmede voorziening ruimingskosten. Post 12. Afschrijvingen, onderhoud, belastingen, verzekeringen, voorziening groot onderhoud woonhuis Watermolenstraat en landerijen. Post 13. N.v.t. Post 14. Altaarbenodigdheden, offerkaarsen, koren, misdienaars, dirigenten e.d. Post 15. Percenten- en solidariteitsnota's van Bisdom, bijdragen dekenaat en harmonie. Post 16. Porti, telefoon, abonnementen, bestuurs- en representa tiekosten. Post 17. Gezinsbijdragen, plaatsengeldkoliekten, raisstipendia, offerblokken, kaarsen; doch excl. koliekten met een speciale bestemming. Post 18. Grafrechten, huren, pachten alsmede rente-opbrengsten. Post 19. N.v.t. Post 20. Overige incidentele baten. Ook in 1988 is overduidelijk gebleken dat de Oostrumse bevolking het belang van een florerende katholieke kerk onderschrijft. Dat hiervoor geld nodig is heeft men begrepen en de noodzakelijke middelen worden danook weer door onze parochianen ter beschik king gesteld. Ook de bijdragen, maar vooral de belangstelling en medeleven bij de viering van het 50-jarig bestaan van onze parochie waren overweldigend. Op deze wijzen gesteund worden door de parochie doet goed en moet wel tot een bevredigende exploitatie leiden. Wij willen danook iedereen heel hartelijk danken voor zijn of haar bijdragen en/of medewerking welke wij in 1987 ondervonden hebben. Het was weer groots. Nu staan wij weer voor een nieuw jaar; een jaar waarin opnieuw diverse zaken de nodige aandacht en geld zullen vragen. Wij zijn er echter van overtuigd dat, met een medewerking zoals tot heden door ons ondervonden, ook dit jaar tot een goed einde zal worden gebracht 5

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 6