Witte Donderdag 14.30 u. Carmen Moure, Heidi Holierhoek, Sanne Bartram, Lieke Volleberg 19.00 u. Stephanie Janssen, Saskia Litjens, Anneke v.d. Ven, Veronique Philipsen Goede vrijdag 14.30 en 15.00 u. Frank Laurenssen, Rene Clephas 19.00 u. Emiel Truijen, Frank v.d. Boogaard Vastenaktie 1989 De leden van onze karnavalsvereniging hebben zich ook dit jaar weer spontaan aangeboden om de VASTENAKTIE van Oostrum te ver zorgen. Wij zijn hen daar zeer dankbaar voor. Nu zaterdag (18 maart) starten zijn om 12.00 uur met deze aktie Zij komen bij U allen de envelop ophalen die U in het Oostrums Weekblad van deze week hebt aangetroffen, waarop vermeld staat: "Vastenaktie 1989 voor Zuster Lemmens". Wij willen onze vastenaktie graag en van harte bij U aanbevelen Zuster Lemmens is werkzaam in Karachi. Zij slooft zich dag in dag uit voor geestelijk en lichamelijk gehandicapte kinderen en voor de verschoppelingen van de samenleving. Maar zij heeft ook onze hulp, onze financiële hulp, heel hard nodig om haar liefdadig maar ook moeizaam werk te kunnen voort zetten Laat onze Oostrumse Missiezuster niet in de steek. Geef met milde hand en een blij hart. Ik laat hier nog even 'n brief volgen die ik deze week van Zuster Lemmens ontving: Karachi, 20-2-89 Alle lieve mensen van Oostrum die weer zo geweldig geholpen hebben. Ja, het doet me altijd zo geweldig goed als mijn Dorps genoten aan me denken. Met Kerstmis weer een gift van f 1140, Daar kon ik veel stumperds mee helpen! Ja, ik heb ook veel onkosten gehad met de bewaking van de 6 huizen die we hebben, maar nu is het gevaar wel minder geworden. Al mijn kinderen zijn lichamelijk en geestelijk gehandicapt en met zulke stum perds kunnen we niet vluchten. Maar God en ons Oostrums Lieve Vrouwke hebben ons weer goed beschermd, en nu hopen we dat we het ergste gevaar gehad hebben. Van harte bedankt, mijn lieve Dorpsgenoten. Met lieve groetjes aan U allen van Uw dankbare en liefhebbende dorpsgenote, ZrTruus Lemmens 5

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 5