houden. Degene die de meeste merkjes inlevert, kan een leuke attentie tegemoet zien. 8. KORFBALVERENIGING 00STRUM 00STRU KORFBALVERENIGING Met de grote Sportclub Spaaraktie van bekende merken wasmiddelen kunnen we met z'n allen snel veel geld verdienen voor de verenigingskas. Per verpakking kunnen we maar liefst ƒ2,- sparen. Wassen moeten we allemaal en zeker wij als sportmensen hebben vaak extra wasgoed. Op de aktieverpakkingen van de wasmiddelen Ariel Vloeibaar 1,5 liter, Dash3 2 kg en Dreft 2 kg bevinden zich in de periode maart t/m mei 1989 speciale gele sportfiguurtjes. Die moeten we uitknippen. Wij als vereniging krijgen hiervoor 2,- per figuurtje als we tenminste 50 van deze figuurtjes inleveren. Het mogen er natuurlijk ook veel meer zijn, want het maximum is 5000 figuurtjes. Dat betekent dat we tussen de 100,- en 10.000,- kunnen sparen. En dat geld kunnen we, zoals u weet, prima gebruiken. Vraag uw familieleden, vrienden en kennissen om mee te sparen. Verzin een leuk plan. Ook hiermee kunnen we nog eens extra in de prijzen vallen, want creativiteit en inspanning wordt extra beloond. Er zijn per vereniging ook prijzen te winnen van ƒ25.000,- tot 1.000,-. Lever de figuurtjes in voor 15 mei 1989 bij .fytiö...Hö.l.tö.C.kê.r5.»...W.$.^.t.Q.rï.b.i$.0Weg 11 Heeft u een leuk plan, geeft het door aan het bestuur. Wij rekenen op uw of bij een sportieve bijdrage en medewerking, der andere bestuursleden of leidsters In ons volgend nummer zullen wij u van het verloop van deze aktie op de hoogte 24 Ir

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 24