KORFBALVERENIGING OOSTRUM j "j? Hallo fans. Na een paar afgelaste wedstrijden konden wij Dl zaterdag weer voetballen. Alleen met in trainen was het niet zo1n succes, doordat Tom v. Ham (onze keeper) pijn aan zijn vinger had kon hij niet keepen, daarom moest Tys Emonts keepen. Toen de wedstrijd begon was het nog even saai totdat Frank v.d. Boogaard er een nul van maakte. En zo bleef het dan ook de eerste helft. De tweede ging wat feller, er werden 8 goals gemaakt, 1 van de tegenpartij (Meterik) het was dus 8-1 voor ons. Vier goals door Bas Kessels; twee door Frank v.d. Boogaard, 1 goal door Paul Custers en een door Sjoerd Vollenberg (ik dus). Toerd toerd toerd de groeten van Sjoerd (en de rest van het Dl elftal). o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Leidsters denk aan de leidstersvergadering op dinsdag 21 maart a.s. om 20.00 uur bij Mia Lenssen, Hatendonkstraat 9. Voor het begeleiden en/of trainen van onze jeugdteams zoeken wij nog enkele enthousiaste leid(st)ers. Het betreft speelsters in de leeftijd van 6 tot en met 15 jaar, verdeeld in diverse leeftijdgroepen. Wij zoeken sportieve mensen vanaf ong. 16 jaar tot ong. 45 iaar, die goed met kinderen kunnen omgaan. De training vergt lal 1/2 uur (inklusief voorbereiding) per week en het begeleiden van een team eveneens ong. 1 1/2 uur per wedstrijd (per team ongeveer 20 wedstrijden per jaar). Mocht u interesse hebben c.q. meer informatie wensen dan kunt u kontakt opnemen met T. van den Berg, Stationsweg 171, telefoon 87911 (na 18.00 uur). Alle bestuursleden, leidsters, rekreanten en senioren (indien mogelijk met auto), junioren en eventueel de aspiranten I-speel sters worden op zaterdag 25 maart a.s. om 10.00 uur bij Miek van Cuijck, van Broekhuizenstraat 35 verwacht. Dit in verband met de bloeraenaktie voor de KORFBALVERENIGING. 21 r.

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 21