Over het algemeen maakte de keeper van Volharding geen sterke indruk. Nee, een van hun spelers kon dat beter en kon het dan ook niet laten. Opnieuw een strafschop. Beurt voor Henk. Perfect werd de keeper op het verkeerde been gezet... De paal stond voor paal en deed z'n werk. Zo ook bij Marcel. Maar Marcel volgt het biljarten (als hij toevallig toch in de kroeg is). Rechterpaal, linkerpaal en doelpunt 0-7. Opening en afsluiting van de score door Marcel LinskensDe schandelijke nederlaag uit het begin van het seizoen is nu weggepoetst. Hebben jullie trouwens wel eens iemand vanaf 1 meter midden voor het doel zien missen? Nee, dan zijn jullie zondag niet geweest of hebben jullie minstens tweemaal de ogen dicht gehad. Het waaide wel hard, maar zo hard?! Groetjes Geert OOSTRUM 4 E.W.C. 5 2-1 Met maar net genoeg spelers begon Oostrum 4 aan de wedstrijd tegen een gemotiveerd Well. Well was de eerste minuten beter maar naar mate de wedstrijd vorderde kreeg Oostrum meer vat op het spel en schiep zich dan ook diverse kansen, die echter niet werden benut. In de 43ste minuut kreeg Well eindelijk een kans en het was meteen raak, 0-1; tegen de verhoudingen in. Dit was ook de ruststand Na de thee had Oostrum weer het beste van het spel en dit over wicht kon eerst in de 62ste minuut tot uitdrukking worden ge bracht in de stand. Conrad zag de keeper te ver voor zijn doel staan en lobte de bal over de keeper in het net 1-1. In de 71ste minuut trapte een speler van Well over de bal; deze kwam bij Conrad voor de voeten en die schoot via de paal binnen 2-1. Dit was tevens de eindstand. Zoals gewoonlijk willen wij de spelers van de veteranen bedanken voor de hulp welke wij, ook vandaag weer, ontvingen. (Wij willen Conrad nog bedanken dat hij Frits les wil geven in handvaardigheid) Oostrum was vandaag nog in het bezit van een wel heel veelbelo vende speler; deze promoveerde namelijk van Oostrum 4 naar Oostrum 3 en moest ook nog in Oostrum 2 meespelen?!? Tot zover deze week. Noes nu is het weer jouw beurt. Groetjes: de Coen Wat heb jij geboft Edwin!! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 12

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 12