CLUBSCHEIDSRECHTERS GEZOCHT Naar het zich momenteel laat aanzien zal S.V. Oostrum volgend seizoen een tekort hebben aan clubscheidsrechters Clubscheidsrechters fluiten de thuiswedstrijden van de lagere elftallen en hebben daardoor een sterke binding met de club waarvoor ze fluiten. Voor deze scheidsrechters wordt door de scheidsrechtersvereni- ging Horst een korte opleiding gegeven, waarvan de kosten geheel voor rekening zijn van S.V. Oostrum. Onze clubscheidsrechters zijn volwaardig lid van S.V.O., maar zijn vrijgesteld van contributiebetaling. Hebt u belangstelling? Neem dan contact op met R. Engels, Heren pas 8, Oostrum, tel. 85274. VOLHARDING 4 - OOSTRUM 10-7 Zondagmorgen 9.25 uur (ik was op tijd), een flauw schijnend zonnetje. Om 10.25 uur nog altijd een flauw schijnend zonnetje. 10.30 Uur het begin van de wedstrijd en de regen. Zelden heb ik mensen zo zien lopen zonder bal, maar het was ook berekoud. Maar nu zonder flauwekul, we waren een klasse beter dan die mannen van een stukje verder aan het spoor. Marcel Linskens opende na ongeveer 25 minuten de score met een geplaatste volley na een puntgave voorzet van Henk v. Goch. Even later twijfelde de Volharding-doelman over de grens van het 16-metergebied en moest hij een stukje terug om de bal op te mogen pakken. Ton van Kessel, joviale kerel, liep een stukkie met hem op en nam tevens de bal voor hem mee, hetgeen 0-2 betekende. In de 45ste minuut begon de one man show van Henri Wilmsen. Vrije trap, 17 meter van doel, ondanks wind en regen, rechtsboven in de kruising. r- In de tweede helft gebeurde er eerst niet veel (wel wind en regen)Op een gegeven moment ontstond er een discussie tussen de scheidsrechter en een Volharding-spelerDe laatstgenoemde overtrad hierbij duidelijk de regels van de dezer dagen geldende etiquette en werd daarom terecht richting douche gestuurd. Dat bracht het leven in de partij weer terug. Omdat Henri wegens gebrek aan sneeuw de slalom in de Alpen dit jaar heeft moeten missen, slalomde hij moeiteloos voorbij de Volharding-verdedi ging inclusief de doelman, die hierbij voor paal diende, en scoorde 0-4. Even later mocht hij van 11 meter scoren nadat de laatste man van Volharding getracht had Marcel Linskens tussen de modder te verbergen. Behalve Henri kan ook John v. Bergen aardig slalommen. Helaas viel een van de verdedigers uit z'n rol als paal en werkte John op 17 meter in de modder. Plekje voor Henri 0-6. 11

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 11