J){( a l menie ^Jui O/fba,t/tiö uie(a OOSTRUM-VENRAY maandag 27 februariin verband met ziekte van de direkteur kan er op deze maandag voor het jeugdorkest geen repetitie zijn. Zodra de repetities van het jeugdorkest weer hervat kunnen worden zullen de leden van het jeugdorkest daarvan bericht krij gen Van 20.00 - 22.00 uur wordt voor het grote orkest repetitie gehouden o.l.v. J. Bartels. woensdag 1 maart: repetitie voor het tamboerkorps zoals afge sproken tijdens de laatstgehouden repetitie. Oud papier: de mogelijkheid betaat weer om oud papier aan te bieden dat dan tijdelijk tot aan de ophaaldag (eerste zaterdag van elke maand) opgeslagen kan worden. Dit oud papier kan dus buiten de gebruikelijke ophaaldag aangeboden worden en wel bij G. Kessels aan de Stationsweg. Wel willen wij U vragen om dit oud papier zoveel mogelijk te bundelen. Voor Uw medewerking bij voorbaat onze hartelijke dank. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Dames In verband met het 25-jarig bestaan van de O.V.B., willen wij foto's van de afgelopen 25 jaar, op 17 maart, in het gemeen schapshuis ter inzage neerleggen. Daarom vragen wij of er nog dames zijn, die foto's in hun bezit hebben vanaf 1964 t/m 1980. U krijgt de foto's uiteraard na deze dag weer terug. Wilt U de foto's bij Mw. Kempen, Binnenhof 13 te Oostrum afge ven Bedankt voor Uw medewerking. Het Bestuur 0- 0- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o MUZIEKVERENIGING - 6

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 6