- tot nieuwe penningmeester van werkcomité is benoemd: HrJ. SchuurmansBinnenhof 11 te Oostrum in vakature J. Giezen. Laatstgenoemde is tussentijds aftredend vanwege verhuizing naar Venray. - door plaatselijke ondernemingsvereniging zal nieuwe kandi daat worden voorgedragen in vakature M. Derks. - op eerstvolgende voorzittersvergadering zal de hernieuwde uitgave van Oostrums Wegwijzer onderwerp van bespreking vormen. Wij streven ernaar in 1989 met een nieuwe uitgave te komen. Van de verenigingen wordt medewerking gevraagd voor doorge ven van juiste namen en adressen. - verslag wordt uitgebracht van jaarlijks Sinterklaasfeest. De rondgang was wederom een sukses. Naast de kinderen konden ook vele zieken en hoogbejaarden met een attentie verrast worden. Denk aan allen, die op welke wijze dan ook, hebben meege holpen aan het doen slagen van dit jaarlijks kinderfeest. - overwogen wordt om op dorpsplein een kerstboom te planten, zodat wij niet jaarlijks meer een boom hoeven te kappen. - aan tot standkoraen van nieuw Huishoudelijk Reglement voor dorpsraden wordt gewerkt. - volgende vergadering: dinsdag 21 februari a.s. in 't Alleraanscafe KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM. 18-26 februari. zaterdag 19.00 uur: Bert Daniels, Jaard. Jeu Arts, Hendrica Vennekens- Verschuren, over1,ouders Houwen-Jacobs Moeke Vermeulen-MoorreesWim Heidens, (namens 'n kennis), Piet Direks Overl.ouders Hoex-van Soest en Nelly, Leden en overleden leden van de buurtvereni ging "De Aide Beek" (Jongerenkoor). zondag 8.30 uur: Uit dankbaarheid. 10.00 uur: Piet Litjens (Herenkoor - Gregoriaans) O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 3

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 3