Moge STIJN jullie gelukkig samenzijn nog versterken en 'n kost baar geschenk voor jullie blijven, en moge STIJN zelf 'n heer lijke toekomst tegemoet gaan temidden van jullie. Ook wij roepen STIJN 'n hartelijk welkom toe in onze parochiege meenschap met onze beste wensen voor jullie allen. uw pastoor. AGENDA. 1989 3 febr 4 febr 5, 6 en 7 febr 9 febr 13 febr 13 febr 21 febr 22 febr 22 febr 23 febr 4 maart 5 maart 8 maart 9 maart 9 maart 17 maart 21 maart 25 maart 1 april 5 en 6 april 8/9 april 11 april 13 april 13 april 16 april 18 april 25 april 27 april Karnavalsavond ADOR. Harmonie, oud papier ophalen. Karnaval Harmonie, bestuursvergadering. Bestuursvergadering S.V.O. Excursie fitnesscentrum Alsporti, L.V.B. Vergadering werkcomité Oostrum. Jaarvergadering buurtver. "De Aide Beek". Lezing over herintredende vrouwen door Angela BosmansL.V.B. Interne vergadering Oudervereniging. Harmonie, oud papier ophalen. 10-jarig bestaan Gemengd Koor. Bedevaart Smakt kieden, L.V.B. Geledingenvergadering Harmonie, bestuursvergadering. 25-Jarig bestaan O.V.B. Vergadering werkcomité Oostrum. (tevens Voorzittersvergadering). Paasoriëntatietocht ADOR. Harmonie, oud papier ophalen. Excursie Toko Malang Venray, L.V.B. Solisten/Ensembleconcours Muziekfederatie Venray. Stichting vergeet mij niet (+0.V.B.) L.V.B. Interne vergadering Oudervereniging. Harmonie, bestuursvergadering. Optreden Zangkompeneej "Oeretoe" in de schouwburg te Venray. Vergadering werkcomité Oostrum. Jaarvergadering Korfbalvereniging Oostrum om 20.00 uur Overlegvergadering 5 O- O- O- O- O- O- Q- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 5