ondag akoliet 8.30 uur: Saskia Litjens, Veronique Philipsen, Loes Laurensen, Marian v.d. Wijs. 10.00 uur: Pascalle van Reenen, Elles Lenssen, Maike Selder, Monique v.d Pas. Marcel Nellen. woensdag 19.00 uur: Frank v.d. Boogaard, Rob Kessels, Emiel Truijen, Rene Clephas. ASWOENSDAG. Woensdag a.s. is het ASWOENSDAG, het begin van de veertigdagen tijd, ofwel vastentijd. Die dag zijn er twee Eucharistievierin gen n.l. om 9.00 uur en 19.00 uur. In beide H. Missen aswijding en uitdeling van het askruisje. Laten we samen goed beginnen aan de ernstige vastentijd. Aswoensdag: verplichte vasten en onthoudingsdag evenals Goede Vrijdag. MAANDELIJKSE KOLLEKTE In dit weekend in alle H. Missen de bijzondere maandelijkse kollekte voor onze eigen kerk. We zijn in de maanden van hoge verwarmingskosten voor de kerk. Graag daarom Uw goede bijdrage in de kollekte. 'n Heerlijk, wonderlijk gebeuren Iets moois, iets kostbaars krijg je gewoonlijk niet voor niets. Fjn wat is er mooier, heerlijker dan 'n kind, heel bijzonder 'n eigen kind Peter en Marij Koch-de Kleijn, van Goetzenhof 19, zullen zowel het eerste als het tweede volledig kunnen beamen. Hun verlangen naar 'n tweede kind werd lange tijd op de proef gesteld, vele offers werden van hen gevraagd en dan nog maanden van gespannen verwachting. Maar donderdag 26 januari waren alle offers vergeten, de span ning was gebroken en dat alles had plaats gemaakt voor grote blijdschap en verwondering om zoiets moois: 'n kind, hun tweede kind, een zoon, broertje van Maike, die als Stijn Koch door het leven zal gaan. Een kind waarnaar zo intens verlangd en uitgeke ken werd is vanzelfsprekend bijzonder welkom en mag rekenen op 'n warme, liefdevolle geborgenheid. Peter en Marij willen Stijn dan ook het allerbeste meegeven voor het leven, en volgens hen hoort daar ook vanzelfsprekend bij dat ze hun kind laten dopen, want dan is Stijn ook nog veilig gebor gen bij God. Peter en Marij, van harte proficiat met de vervulling van jullie vurige droomwens, met jullie tweede kind, met STIJN. 4

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 4