- met voldoening wordt weliswaar via de pers vernomen dat de Polygas-tanks uit Oostrum zullen verdwijnen. - het werkcomité was vertegenwoordigd bij de officiële herope ning van de Rabobank en Open Huis alsmede bij het Open Huis bij Bowling - Restaurant Venray. - een afvaardiging van Werkcomité zal aanwezig zijn op de hoor zitting op 22 november a.s. in het Gemeentehuis aangaande plan "Witte Vennen". - verslag wordt uitgebracht van de informatiebijeenkomst in kantine "De Spar" bestemd voor bedrijven en particulieren geves tigd cq woonachtig binnen plan Witte Vennen. In het algemeen was vergadering niet gekant tegen het plan als zodanig: wel zit men hier en daar nog met vragen. Namens Werkcomité is een nota opgesteld en naar gemeente verzon den. - werkcomité stelt de geste van de Rabobank op prijs, bestaande uit beschikbaarstelling van een bedrag om een aantal bomen te planten aan beide zijden van de Mgr. Hanssenstraat vanaf NS- overweg tot bij bankgebouw. Met omwonenden is inmiddels kontakt opgenomen. Reacties zijn over het algemeen positief. Door leden van Werkcomité zal assistentie worden verleend om de aanplant te kunnen realiseren. Uiterlijk voorjaar 1989 hoopt men alles uitgevoerd te hebben. Plan wordt in nauw overleg met hr. J. Vaessen, hoofd AfdPlant soenen, uitegevoerd. Zo mogelijk wordt ook eerste aanzet gegeven aan aanpassing dorpsplein. - in kader project "landschapselementen" zullen rond Eikenhof/- Spraland een 300 tal bomen worden geplant. - wethouder Willems stelt het op prijs via dorpsradenoverleg geïnformeerd te worden omtrent aantal woningzoekenden in de afzonderlijke kerkdorpen; dit betreft zowel premiebouw in de A ais B— sector. Werkcomité zal informatie opvragen bij Woningver eniging. - overwogen wordt binnen de Gemeente Venray om een aantal land- bouwwegen de status B-weg te verlenen ofwel uitsluitend eenrich tingsverkeer toe te laten; dit alles om de wegen te vrijwaren van te zwaar transport. - verslag wordt uitgebracht van organisatie rond intocht Sinter klaas. De Sint zal met de trein arriveren. In een feestelijke stoet voorafgegaan door de Harmonie zal Sinterklaas gezeten in 2 1

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 2