limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. GEVRAAGD - GEZOCHT - GEVONDEN Karnavalsvereniging De Karklingels is, ter voorbereiding van haar 3x11 jarig jubileum op zoek naar originele karklingels met of zonder ketting. Heeft U zo'n karlingel in bezit of kent U een eigenaar(esse)neem dan s.v.p. kontakt op met Sraar Vermeu len, van Broekhuizenstraat 41, tel. 82422. Cassettebandjes van de zittingsavond kunnen besteld worden bij Theo Theeuwen, Valkenkampstraat 10. tel. 80109. Van het duo Um en Um zijn bij de SRV bandjes verkrijgbaar a f. 12,30 Prinsenraden kan men bij beide cafe's in Oostrum en zaterdagavond in het parochiehuis, kosten f. 1,- per ingevulde naam o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Op donderdag 19 december wordt ons nieuw jaar geopend met een heilige mis om 19.30 uur in de Parochiekerk, waarna we naar het gemeenschapshuis gaan voor de jaarvergadering. Hierbij volgt de agenda van deze avond: 1. Opening 2. Notulen van de vorige jaarvergadering d.d. 14-01-1988 3. Financieel verslag en verslag kaskontrole 4. Evaluatie programma 1988 3. Bestuursverkiezing, aftredend en herkiesbaar R. Mommen en B. Direks. Nieuwe kandidaten voor het bestuur kunnen zich opgeven tot voor de vergadering bij de voorzitster. 6. Rondvraag. PAUZE, Anders dan anders quiz (pen meebrengen). Dames denken jullie aan de kontributie die op deze avond betaald moet worden, nog steeds f. 30,-. Bij voldoende belangstelling wordt weer een poppenkursus georga niseerd. Degene die interesse hebben kunnen zich op de jaarver gadering opgeven bij de voorzitster. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 11

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 11