Verder zullen we tijdens de werklessen aandacht schenken aan dit onderwerp; verhalen erover vertellen; het liedje leren van "Beertje Pippeloentje" Kijk wie ligt daar in zijn bed? Kleine beertje Pippeloentje Kijk wie ligt daar in zijn bed? Pippeloentje met de pet! Lust geen appeltjes, lust geen peertjes, speelt niet met de andere beertjes. Wil niet wandelen in het plantsoentje, arme, zieke Pippeloentje Wij hopen dat het een fijn projekt zal worden en... als U tijd hebt loop dan gerust eens binnen om de gemaakte werkjes - de projektenhoek e.d. te komen bekijken. Mededeling voor de ouders waarvan de kleuters op donderdag en vrijdagmiddag vrij hebben: Op 19 januari tijdens het bezoek aan de dokter (die alleen op zijn vrij e donderdagmiddag ons kan ontvangen) zou Uw kind eigen lijk vrij hebben. Ook op vrijdagmiddag 3 febr. tijdens de karnavalsviering op school, waarbij de prins, de nar enz. ons komen bezoeken, zou dit het geval zijn. In overleg met de direktie zijn wij tot het volgende besluit gekomen Om de kinderen deze aktiviteiten toch mee te laten maken mogen zij deze 2 middagen gewoon naar school komen. Daarvoor in de plaats hebben deze kinderen dan op donderdagmorgen 19 j anvrij Met vriendelijke groeten, leerkrachten groep 1-2. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o en het versje van "Blijf maar in je t Rode vlekken op mijn wanger Rode vlekken op mijn bip Waterpokken, mazelen en een korstje op mijn lip. Blijf maar in je bed Kopje thee gezet acht en dertig twee en ook nog diarree! 10

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 10