De twee teams die al een paar weken strijden om de tweede plaats op de ranglijst, S.V.C.B. en Altijd Raak traden deze week tegen elkaar in het strijdperk. Helaas voor Altijd Raak, maar S.V.C.B. had een keigoede avond. De eerste twee games werden met royale overmacht gewonnen, 965 - 887 en 1081 - 868. S.V.C.B. begon hierdoor in de derde game met een voorsprong van maar liefst 291 pins. In de derde game werd het toch nog spannend of Altijd Raak nog bij machte zou zijn om een puntje binnen te halen. Uiteinde lijk was S.V.C.B. ook in deze laatste game de betere. Hiermee was de 4 -0 overwinning dus een feit. Het teamtotaal van S.V.C.B., 3067, was het hoogste van deze speelavond. Door dit resultaat werd Altijd Raak dus weer verdrongen van de 2e plaats. S.V.C.B. liep ook nog een puntje in op de koploper Magic Line, die de eerste game aan de Strikers verloren (1008 - 983). Net als S.V.C.B. bowlden de Sigma's eveneens een sterke wed strijd. Hier ging het ten koste van Franssen Keukens. Dit team won echter nog net (maar dan ook echt net) de laatste game 970 - 968. Bij de Sigma's scoorden alle vijf de spelers een serie boven de 500. Als troostprijs voor Franssen scoorde Cor van Ewijck de hoogste game; 227. De hoogste serie was van Peter Opten met 585. In de tweede klasse lijkt het erop alsof Hit Miss er, om in wielerterraen te spreken "door zit". Na het verlies van vorige week liepen ze ook deze week weer tegen een nederlaag aan. De hekkesluiter van de ranglijst, Golden Wonder, was hiervoor verantwoordelijk. Beide teams maakten er echter wel een span nende strijd van. De eerste game was voor Golden Wonder (932 - 890), de tweede game die de spanning terugbracht werd gewonnen door Hit Miss (997 - 959). Hierdoor was de totaal score ook weer min of meer in evenwicht. De derde game moest de beslissing brengen. En het werd spannend. Het was Ronald Peeters bij Golden Wonder die met een game van 207 zij teamleden de weg naar de overwinning wees. Zijn team won de derde game (983-974) en haalde ook het punt voor de totaalscore binnen (2874-2861). Veel konsekwenties had het verlies van Hit Miss echter niet. De achtervolgers, Close, De Treffers en Red Arrows kwamen alle drie niet verder dan een 2-2 gelijkspel. De winst op Hit Miss bedroeg slechts 1 punt. Het hoogste teamtotaal in de tweede klasse kwam op naam van Club Up met 2963. Dit team bracht Oud Meerlo een gevoelige 4-0 nederlaag toe. De hoogste game en serie waren respektievelijk van Ger Reys met 220 en Theo Swemers met 550. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11