De loper heeft per ronde 850 meter te verwerken, de crosser ongeveer 1400 meter. Het parcours van de crosser is gelijk aan die waarop op 8 januari het N.W.B. crosskampioenschap wordt verreden De wedstrijd gaat over 6 ronden. Het parcours is gelegen te Boshuizen, tussen Venray en Oostrum in. In verband met de organisatie is voorinschrijving gewenst. Dit kan telefonisch (Eric Classens 04784-2108) Er zijn verder geen kosten aan verbonden. Mochten er teveel lopers of crossers zijn, dan zal na afloop van de koppelcross een trimloop cq cyclocross worden gehouden. Voorinschrijvers krijgen bij loting voor de koppelcross de voorkeur. Om 13.30 uur zal de loting plaatsvinden voor de kop pels, waarna om 14.00 uur de koppelcross van start gaat. Om 15.00 uur gaat de trimloop/cyclocross van start, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Vanuit groep 1-2 Beste ouders, Op maandag 12 december a.s. beginnen we met 1 t project "Kerst mis". De 2 weken dat er aan dit projekt gewerkt wordt komen de volgende aktiviteiten aan bod: Vertellen: Het kerstverhaal wordt in verschillende delen ver teld De begrippen die worden uitgediept zijn: - vroeger - nu - arm - rijk - licht - donker - wat is kerstmis? "'t Is donker daar buiten" is het lied dat we aanleren (zie bijlage) Ook gaan we samen een keertje naar de kerststal in de kerk kij ken Werken: Om de boom in de klas te versieren willen we dit jaar de kleuters zelf een figuur van brooddeeg laten maken. Wilt u de kinderen daarom geen kerstballen e.d. meege ven. Stro en mos zijn wel van harte welkom. Op vrijdag 2 december is de afsluiting van dit project, 's Morgens wordt er een musical opgevoerd die we dan gaan bekijken. Daarna vertellen we in de klas het laatste deel van het kerst verhaal en proberen we er een gezellige afsluiting van te maken. 8

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8