- door Uw bijdrage te deponeren in een speciale offerblok achter in kerkgebouw. In verband met de jaarafsluiting van de boeken stellen wij het op prijs Uw bijdrage voor eind december van U te mogen ontvan gen; bij voorbaat dank voor U medewerking. Het is ook mogelijk Uw jaarlijks vrijwillige bijdrage om te zetten in een jaarlijkse lijfrente; dit kan voor U een financeel voordeel betekenen. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot: J. Janssen, Stationsweg 138, Oostrum, tel. 83533. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o "Waarom zijn ze nodig" 28 januari: ONTMOETINGSDAG IN SITTARD. De roepingenpastoraal van het bisdom Roermond organiseert op 28 januari een ontmoetingsdag voor jongeren in de Agnetenberg, Rosmolenstraat 24 te Sittard. De centrale vraag daarbij is: "Waarom zijn ze nodig?". En met "ze" bedoelen we dan: de pries ters, de diakens, de religieuzen en nog vele andere vormen van Godgewijd leven. Vanaf 10.00 uur zijn alle belangstellende jongeren van harte welkom! De dag begint dan om 11.00 uur met een pontificale hoogmis, opgedragen door Mgr. A. Castermans, samen met de aanwezige priesters. Vervolgens zullen een drietal sprekers hun persoon lijk antwoord geven op de gestelde vraag. Het zijn rector Th. Willemssen (Groot-Seminarie Rolduc), Zr. Theclane Vogels S.Sp.S. (Gezinspastoraal) en burgemeester P. van Zeil (Heerlen). 's Middags wordt er dan een korte Amerikaanse film vertoond, "The Parable", naar aanleiding waarvan er in groepjes over het thema 'roeping' gesproken zal worden. De dag wordt dan besloten met een vesperdienst. Ben je jong en belangstellend in het thema? Kom dan op 28 janua ri naar de Agnetenberg! Een verzoek: als 't kan, meld je dan even aan bij het secretariaat van de roepingenpastoraal, Neerstraat 51-53, 6041 KB Roermond, tel. 04750-86888. Van harte welkom. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 4 0

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4