goed mogelijk te laten verlopen. Maar de leden zullen het dan ook waar moeten maken. Eensgezind staan we sterk. "De Vlasbloem" bracht hierna het blijspel in drie bedrijven "Pas op voor de buren" van H. van Wijngaarden. Aan de reacties van het publiek te horen kwam dit blijspel goed over. Al met al en ondanks de lange zit van U allen zijn wij dankbaar, dat U weer hebt kunnen genieten van fijne muziek en een leuk toneelspel Allen, die hieraan hebben meegewerkt zeg ik: hartelijk dank hiervoor Ook dank aan de familie Crijns en familie Camps-van Stoffelhoe- ven voor het beschikbaar stellen van de meubels. En ook dank aan H. Graat voor het leveren van de bloemen. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o VANUIT DE BASISSCHOOL - Wanneer de weergoden ons goed gezind zijn, zal er op woensdag- raiddag 7 december a.s. een letterlijk en figuurlijk uit de kluiten gewassen boom geplant worden op de speelplaats. Dit in het kader van de "renovatie" van onze speelplaatsen. - De ouders die zich hebben opgegeven om hierbij te helpen, zijn middels een brief uitgenodigd voor een Informatie-avond over de plannen, die er liggen om de drie speelplaatsen voor de kinderen aantrekkelijker te maken. Tijdens deze bijeenkomst zal getracht worden een datum vast te stellen, waarop de werkzaamheden plaats gaan vinden. - Zoals U wellicht gemerkt heeft, wordt het begin en einde van een Tien-minuten gesprek aangegeven met een (automatische) belsignaal Wij hopen, dat hierdoor de wachttijden beperkt blijven en er voor iedereen evenveel tijd beschikbaar is. Wie heeft er een oude kerstgroep over voor in de klas? Graag contact opnemen met de Maria-basisschooltel. 81710. Vragen naar Jeanne. Bij voorbaat dank! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o WSWV

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7