guren bij. Later tekende ze met vetkrijt op papier, pre cies in een voor de Masai zeer herkenbare stijl. Door dat opmerkelijke inlevingsvermogen van Karin Kraus is haar kol- lektie tekeningen langzaam-aan uitgegroeid van een "bijbel vóór de Masai" tot een "bijbel vdn de Masai". De mooiste prenten uit die kollektie zijn geproduceerd in de heden verschenen MZK (Missie/Zendingskalender) 1989. Omwille van de ideële motieven van deze jongste MZK-uit- gave is de prijs niet meer dan 8, Verkrijgbaar op zaterdagavond en zondagmorgen a.s. na de diensten, achter in de kerk en bij H. Pluk, Mgr. Hanssen- straat 38. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA. 27 okt 1 nov 3 nov. 3 nov. 5 nov 6 nov. 7 nov. 8 nov. 10 nov 10 nov. 11 nov 12 nov. 13 nov. 14 nov. 14 nov. 13 nov. 17 nov 20 en 21 nov. 24 nov 26 nov. 26 nov. 27 nov 28 nov. 29 nov 8 dec 12 dec 13 dec 18 dec Wijnavond door de HrKremer, L.V.B. Bestuursverg. Korfbalver. 20.00 u. kantine. Jaarvergadering Oudervereniging. Ledenvergadering 00Z0. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, Zondagochtendconcert in de schouwburg. Afdelingsvergadering LLTB Oostrum-Smakt-Venray. Demonstratie Mevr. Goorts met herfststukjes en adventskrans, O.V.B. Uitstapje L.V.B. Harmonie, bestuursvergadering. Jaarvergadering Karnavalsvereniging De Karklin- gels. Vorstenraadsbalgemeenschapshuis Liedjesmiddag Karnavalsvereniging De Karklingels Bestuursvergadering O.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. Werkcomité Oostrum. Interne vergadering Oudervereniging. Concert en toneel. Excursie naar poelier Philipsen Horst, L.V.B. Harmonie, Ceciliaviering Optreden Zangkompeneej "Oeretoe" te Melderslo. Intocht St. Nicolaas. Geledingenvergadering St. NicolaasavondO.V.B. Harmonie Bestuursvergadering. Bestuursvergadering S.V.O. Geledingenvergadering basisschool Playback show "De Aide Beek". 5

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 5