Missie-Zendingskalender 1989 Zaterdag 14.00 u. Maud van Arsen, Marian v.d. Wijs. 19.00 u. Loes Swinkels, Mirjam Janssen, Wendy Janssen, Sandra van Limbeek. Zondag 08.30 u. Marisca Litjens, Nicole v.d. Burgt, Maike Selder, Lieke Volleberg. 10.00 u. Elles Lenssen, Monique v.d. Pas, Maud van Arsen, Helga Thielen. Akoliet: Marcel Nellen. 15.00 u. Emiel Truijen, Frank v.d. Boogaard, Ludo van Mill. Woensdag 19.00 u. Frank Laurenssen, Rob Kessels, René Clephas, Robert Janssen. ALLERZIELENDIENST Zondag a.s. - 30 oktober - om 15.00 uur Allerzielendienst in onze kerk; opgeluisterd door onze Harmonie en ons Gemengd Koor Na deze dienst in de kerk gaan we, voorafgegaan door ons Tam boercorps en onze Harmonie, naar ons kerkhof, waar onze Harmonie een "laatste groet" zal spelen, gevolgd door het lied "In para- disum deducant te Angeli" door ons Gemengd Koor. Daarna kunt U de familiegraven bezoeken. Laten we zeker op deze dag onze dierbare overledenen niet ver geten. ALLERZIELENDAG Op woensdag 2 november is het de eigenlijke Allerzielendag. Er is dan geen H.Mis om 9.00 uur, maar 'n avondmis om 19.00 uur om zoveel mogelijk mensen gelegenheid te geven deze H.Mis voor de overledenen bij te wonen. In deze H.Mis zullen we heel bijzonder aan God aan-bevelen alle overledenen van onze parochie van dit jaar. Deze H.Mis zal opge luisterd worden door ons Gemengd Koor met de Requiemmis. Verge ten we ook op deze dag onze overledenen niet. Uw pastoor. Een Westduitse lekenzuster, Karin Kraus genaamd, studeerde voor veearts en ging haar vak uitoefenen onder de Masai, houders van grote kudden runderen en geiten, waarmee ze zwerven over de steppen van Tanzania en Kenia. Waarom doe je dat, vroegen de Afrikanen haar. Vanuit mijn geloof, was het antwoord van de vrouw. Maar omdat ze zich nog niet vlot in het Masai kon uitdrukken, tekende ze er in het zand fi- 4

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4