schot 1-0 aantekende. Oostrum drukte door en na 30 minuten pass- te Eric Graat naar "der Bomber" Arthur Vermeulen en zijn schot belandde in de beneden hoek, 2-0. 3 Minuten later besliste Ron Pelzer de wedstrijd. Edwin Broeren passte, Ron nam goed aan, kapte tweemaal en liet de doelman kansloos, 3-0. In de 40e min. maakte Volharding na een verdedigingsfout3-1. Hans Achten bracht de marge tot 3 verschil, uit een voorzet van Theo v/d Venne. In de 45e min. legde Eric Graat wederom terug op "Bomber Tuur" en deze kegelde 5-1 binnen. Rust, 5-1. Vlak na de rust tekende Volharding 5-2 aan, omdat de Oostrum defensie even niet oplette. In de 53e min. ging Ron Pelzer goed storen en tekende met een geplaatste bal door de benen van de keeper 6-2 aan. Oos trum had nog enkele kansen, maar scoorde nog 1 keer. Leon Hesen werd in de beruchte 16 meter door de doelman nagetrapt. De scheids zag dit en bestrafte dit met een penalty. Peter Fleur- kens liet deze buitenkans niet liggen en schoot beheerst 7-2 in. In het resterende van de speeltijd gebeurde niet veel. Alleen de auto van M.K. werd nog als ballenvanger getest door een Vol hardingspeler. >T Groetjes, Noes. H0I_ JONGSNSENMEI S<JES We hebben zaterdag 22 oktober tegen Volharding gespeeld. We heb ben de wedstrijd met 18-0 gewonnen!Wie de goals gemaakt heeft weet ik niet. Mark in ieder geval 7. Het was een leuke wedstrijd Groetjes, Rob Jeucken El. HOI PIEPELEPOI Zaterdag 22 oktober moesten wij spelen tegen Oranje-Wit (Leunen) Wij gingen er met de fiets naar toe. We gingen ons omkleden en daarna begon de strijd met Leunen. Het was een hele leuke wedstrijd, maar de scheidsrechter was heel erg partijdig. Ondanks dat ongemak hadden we toch nog met 4-0 gewonnen. Zo zat dat in elkaar: een paar minuten na het be gin maakte Carmen al een doel. Vlak daarna maakte Nicole een doel, maar die werd afgefloten, terwijl zij niet verdedigd was! Carmen vond dat niet erg leuk, (wij trouwens ook niet) dus maak te ze nog een doel. Toen was het rust. We kregen allemaal een bekertje thee dat niet te drinken was. Dus hebben we maar wat water gepakt. Daarna moesten we weer aanpakken. En Carmen liet het ook duidelijk merken dat de rust voorbij was! Ze maakte nog een doel (ze was schijnbaar in topvorm)! Mariska doelde ook nog een keer, hij zat wel, maar werd jammergenoeg afgefloten. Helga dacht: Nou kan ik het niet op me laten zitten. Dus kwam ze in actie. En maakte ook nog effetjes een doel. Zo was de wedstrijd toch nog een succes geworden! Groetjes van Pascalle. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13