Oostrum F1 - Venray F1 Castenray F1 - Oostrum F2 aanv. 10.00 u. aanv. 10.00 u. vertr.09.30 u. (per auto) HOLTHEES 1 - OOSTRUM 1: (1-1) De derby tegen Holthees eindigde onbeslist. Oostrum nam verdiend in de 25e minuut de leiding, nadat John van Bergen binnen de 16 meter onderuit werd gehaald. De toegekende penalty werd door Henk van Goch beheerst ingeschoten, 0-1. Oostrum kreeg hierna nog wat kansjes, maar het bleef 0-1 tot de rust. Na de thee werd Oostrum op eigen helft teruggedrongen, wat re sulteerde in een doelpunt. De toegekende penalty werd, via de goed-keepende Twan Pelzer en de paal, in het doel gewerkt. Holt hees bleef nog aandringen, maar dat leverde, gezien de eindstand geen doelpunt meer op. Al met al verdiende beide ploegen het niet om te winnen. Oostrum kreeg waar het voor gekomen was, 1 A.s. zondag speelt Oostrum thuis tegen E.W.C. Wij hopen dat de publieke belangstelling dan net zo groot is als afgelopen zondag in Holthees. Publiek bedankt en tot zondag. Doei. WITTENH0RST4 - OOSTRUM 2 Afgelopen zondag toog het tweede elftal van Oostrum naar Horst. De ongeslagen koploper van de tweede klasse. Ondanks goede voornemens werden we al snel weggespeeld door de snelle combinaties van Horst-4. De telkens van plaats wisselende spitsen waren nauwelijks bij te benen. Zo ook in de 31e minuut. Na een goede combinatie stond Ludo op het verkeerde been en ver dween de bal in het net, 1-0. Nog geen 2 minuten later, een vrije trap voor Horst werd genomen voor de scheidsrechter geflo ten had. Ondanks de protesten onzerzijds werd het doelpunt goed gekeurd, 2-0. Wat ontmoedigd speelden we verder, maar Horst was gewoon een klasse beter. De tweede helft ging het al niet veel beter. Een boeking van Horst was nog een van de weinige wapen feiten. Horst speelde de tweede helft verder op de nul achterin. Wat voor een verstandig, doch voor het publiek saai spel leidde. Na afloop was iedereen het er over eens dat Horst verdiend ge wonnen had. 4 Rest mij nog de "geleende" spelers van het derde, Henri, Luc en Marcel te bedanken voor het invallen. OOSTRUM 4 -_VOLHARDING 7(5-1)7-2 Oostrum domineerde tegen Volharding maar een helft en dit was voldoende voor de 2 punten. Na verschillende goede kansen was het Eric "Dieter" Graat die met zijn gevreesde "aus die drehung" punt M.D. 12

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12