Vanuit de oudervereniging. Aan de ouders, Bij deze nodigen wij U uit voor de jaarvergadering van de Ouder vereniging op donderdag 3 november 1988. Uitnodigingen en notulen van de vorige jaarvergadering worden U nog toegezonden. Aangezien er dit jaar enkele vakatures ontstaan in het bestuur van de Oudervereniging, doen wij op U, ouders, een beroep om zich hiervoor kandidaat te stellen. U kunt dit doen d.m.v. onderstaand strookje. NAAM ADRES HANDTEKENING stelt zich kandidaat voor een funktie in het bestuur van de Oudervereniging. U kunt dit strookje tot 1 november 1988 inleveren bij: N. van Reenen, Westerthienweg 15a,of bij: Q. Paantjes, Randenrade 16. Met vriendelijke groeten, Bestuur Ouderverenging. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o VANUIT DE BASISSCHOOL. Aan de ouders van de leerlingen groep 4. Na het uitstapje naar de Kinderboerderij is ons gebleken, dat er een verwisseling heeft plaatsgevonden van laarzen, die de kinde ren aanhadden. Wilt U a.u.b. de laarzen van Uw kinderen nazien op kleur, maat etc. Wanneer mocht blijken, dat Uw kind per abuis de verkeerde laarzen heeft meegenomen, wilt U dan na de Herfstvakantie hier over kontakt opnemen met Mia Verschuyten. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o O.J.C. IDUNA Vrijdag 21-10-88 a.s., is er weer barvergadering om 21.00 uur. Ik hoop dat iedereen weer aanwezig is, en dat diegenen die inte resse hebben ook eens komen kijken. Je bent altijd van harte welkom. Tot vrijdag. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 9

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9