Voor alle medewerking die onze Harmonie daarbij mocht ondervin den, in welke vorm dan ook, willen wij graag hartelijk dank 4 zeggen. GASTGEZINNEN BEDANKT. Toen in juli j.l. onze Harmonie te gast was in Altrich, werden onze mensen daar bijzonder hartelijk en gastvrij ontvangen. Het is erg fijn te mogen konstateren dat ook Oostrum de mensen uit Altrich zo hartelijk gastvrij ontvangen heeft. Daardoor werd het mogelijk dat het samenzijn in het gemeenschapshuis op zater dagavond en zondagmiddag met gasten, gastgezinnen en vele ande ren uitgroeide tot een gezellig muzikaal feest. Aansluitend aan het dankwoord van de voorzitter van MV Altrich op zondagavond bij het afscheid, willen wij graag alle gastge zinnen heel hartelijk bedanken voor de spontane gastvrijheid die geboden is aan onze Duitse muziekvrienden Wij realiseren ons dat een dergelijk utwisselingsbezoek slechts mogelijk is dankzij die gastvrijheid. Wij zijn daar heel erg blij mee. Nogmaals: alle gastgezinnen heel erg bedankt voor de fijne medewerking! o - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: 22 en 23 oktober 1988. 'Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Pr. Bloemen, Stationsweg 15, tel. 81465. en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: Pr. Corver, Kennedyplein, tel. 81393. Voor spoedgevallen kunt U op genoemde data terecht bij de genoemde doktoren: 's morgens van 10.00 - 11.00 uur 's middags van 17.00 - 18.00 uur 2

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2