eerste minuut, want het was Venray dat de wedstrijd bepaalde. In beginsel kon Wiel Kunzler nog erger voorkomen, maar bij een afstandschot waren zijn vingers net te kort en ging de bal nog via de paal het net in. Het tweede doelpunt voor Venray was een welles nietes spelletje tussen verdediging en grensrech ter of het nu wel of niet buitenspel was. De grensrechter zei van niet dus het doelpunt telde. Noemenswaardig in deze helft was nog het uitvallen van Leo Willems, welke onder luid applaus van Piet Linders (dit scheelde Piet zeker twee a drie dagen voren dichten), het veld verliet. Na de rust eenzelfde beeld en nog een doelpunt voor Venray. Het enigste pluspunt van deze wedstrijd was, dat er dit keer geen enkele kans door Oostrum gemist werd en dat was toch een veel voorkomende fout in de andere wedstrijden. Of dit alleen van toepassing was in deze wedstrijd zullen we na Zondag, als we in Oirlo zijn geweest, weten. Beko o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o Volleybalclub Zijn er nog dames die zin hebben om te volleyen op vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Kom gerust eens kijken in de gymzaal aan de Watermolenstraat. Volleybal Volleybal Volleybal KORFBALVERENIGING OOSTRUM Uitslagen gespeelde wedstrijden 15 en 16 oktober. Sen. 2. Oostrum - Castenray 6-2 Jun. Merels - Oostrum 7-1 Asp. 2 Oostrum - Castenray 1-1 Programma 22 en 23 oktober: zondag 23 oktober Senioren: Oostrum - Vonckel Girls aanv.11.00 u. aanw. 10.15 u. o o o o o o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 15