Oostrum 1 - Volharding 4 (2-0) Oostrum begon aan een moeilijke opgave om van Volharding te winnen. Door zeer veel inzet van iedereen lukte het Henri W. om d.m.v. een vrije trap de bal in het net te werken 1-0. Volharding dat hierdoor feller begon te spelen kwam daarom ver schillende malen ons doel onveilig maken. Bij een van die aanval len raakte Twan zo geblesseerd dat het erop leek of hij uit moest vallen. Door een goede behandeling van dhr. Bus kon Twan de wedstrijd uitkeepen. Ondanks deze handicap lukte het Oostrum toch om 't overwicht te houden. Nogmaals lukte het Henri W. om de bal in 't net te laten verdwijnen (2 - 0). Volharding kwam ook niet meer tot scoringkansen zodat het 2-0 bleef en Oostrum nu in de top meedraait. Oostrum 2 - Griendtsveen 2 1-2. Oostrum 2 heeft het eerste verlies in deze competitie aan zich zelf te danken. Een feller Griendtsveen kwam na 15 minuten op voorsprong door zwak ingrijpen van de Oostrum-defensie. Oostrum probeerde voor de rust nog wel terug te komen, maar echte kansen deden zich niet voor waardoor de ruststand 0-1 bleef. Vol goede moed gingen we de tweede helft in. Vanaf de aftrap werd er feller gespeeld en een voorzet van rechts werd op het nippertje gemist doordat Marnie en Marcel elkaar in de weg stonden Halverwege de tweede helft werd het 0-2 door een misverstand tussen Ludo en Huub, wat werd afgestraft door de Spits van Griendtsveen. Hierna zette Oostrum alles op de aanval, wat resulteerde in enkele kansen, waarvan er tien minuten voor tijd een benut werd. Na een goede voorzet van Marnie werd de bal door Marcel in het doel gekopt. Het lukte Oostrum nu niet meer om nog een tweede doelpunt te maken... Hierdoor bleef het 1:2 in het voordeel van Griendtsveen. Zondag tegen Wittenhorst 4 meer succes al zal het moeilijk worden. Uw verslaggever B.B. Oostrum 5 - Venray 9 0-3 (0-2) Bij ons in de 4e klasse waren er nog twee klubs, die nog geen enkel punt verspeeld hadden. Dit waren Montagnards en Venray. Nou van Montagnards hadden we al verloren, zij het iets ongeluk kig, en nu was het de beurt aan Venray om dit ook te bewerkstel ligen. Dat ze dit serieus van plan waren, merkten we vanaf de 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14