190; terwijl de hoogste serie op naam kwam van Th. Siebers met 488. In de eerst klasse ging koploper Magic Line in een zeer spannend en hoogstaand wedstrijd onderuit tegen Taxi Stoks. Magic Line moest een handicap verschil van 26 pins inhalen. In de le game lukte het Magic Line om scratch net 1 pin meer te scoren (913— 912), maar dit was dus te weinig voor de gamewinst (1056-1031), voor Taxi Stoks). Magic Line zakte een klein beetje terug ter wijl de tegenstanders op hetzelfde peil door bleven scoren. De 2e game was wederom voor Taxi Stoks (1054-1013). In de 3e game kregen de bowlers van Taxi Stoks te maken met een lagere score en Magic Line rook zijn kans. Met sterk spel trok Magie Line de 3e game naar zich toe (1031-976). Helaas, helaas, kwamen ze uiteindelijk 11 pins tekort op de totaalscore (3086-3075), voor Taxi Stoks). De nr. 2 van de ranglijst, Altijd Raak won van Franssen Keukens (3-1) en kon hierdoor weer op gelijke hoogte komen met Magic Line. De spelers van Taxi Stoks scoorden net als vorige week weer alle vijf boven de 500. De hoogste serie van deze avond kwam echter terecht bij Jos Janssen van Magic Line met 590. P. Bol tekende met 222 voor de hoogste game. HAROLD MICHIELS SPEELT BOWLING-INTERLAND Na de centrale training op zaterdag 15 oktober te Vlaardingen, werd de samenstelling bekend gemaakt van het Nederlands jeugdteam voor de drie-landen-interland tussen Nederland, Duitsland en Belgie, welke op zaterdag 22 oktober a.s. eveneens in Vlaardingen wordt gespeeld. In de Nederlandse ploeg is ook Harold Michels, lid van de Bowling Bond Venray, opgenomen. Harold wordt de eetste Noord-Limburgse jeugdbowler die tot het Nederlands team is doorgedrongen. Harold behoort al sedert het vorig jaar bij de Nederlandse jeugd- selectie. Tijdens de selectiegames scoorde Harold een gemiddelde van precies 200 pins, waardoor hij zijn plaats in de nationale ploeg veilig stelde. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o GEVRAAGD: voordirekte indiensttreding POETSHULP voor de ochtenduren of meerdere dagen per week. Bowling Restaurant Venray, tel. 83223, dhr. W. Michiels 12

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12