OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Op dinsdag 25 oktober is de uitwisseling met Well. Het is de bedoeling dat wij de dames uit Well, die op deze avond onze gasten zijn, een fijne en gezellige avond bezorgen. Er zijn daarom een aantal leden van onze vereniging al enkele weken bezig om deze avond te organiseren. De geluiden die we van deze leden horen, beloven ons een hele amusante en fijne avond. Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis en wij hopen dat er veel dames aanwezig zullen zijn. Veel plezier en tot ziens op 25 oktober. Per 1 januari treden er twee leden van ons bestuur af. Bij deze geven wij u de gelegenheid om u kandidaat te stellen als bestuurslid. Vindt u het leuk om bestuurslid bij de O.V.B. te worden dan kunt u contact opnemen met een van de huidige bestuursleden. Op 8 november komt Mevr. Goorts, om samen met ons een adventkrans en herfststukjes te maken. Daarom vragen wij aan u om alvast wat spullen in de natuur te zoeken en thuis te drogen. Dit is nodig om deze stukjes te maken. Wij hebben nodig: Elze propjes, larikstakjeseikels, denne-appelsbast van beukenootjeskanstanjes en de bast van kastanjes Alvast bedankt. Vorige week stonden er in dit blaadje de data van de oefeningen voor de ochtend-gym, die opgevoerd wordt met de uitwisseling. Deze data waren 20 oktober en 24 oktober om 21.30 uur. Op 20 oktober blijft dit zo, maar op 24 oktober moet dit zijn om 20.30 uur en niet in de gymzaal, maar op school in de speelzaal. Het bestuur o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Dames 10

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 10